Wpis z mikrobloga

CHWD i PiS i Policji. Pisowskie miękkie faje złamały się przed "stróżami prawa" którzy zamiast tego prawa strzec masowo to prawo łamali. Zamiast kary za masowe wyłudzanie zwolnień lekarskich jest nagroda.
A teraz na dokładkę łamie się kręgosłupy tych uczciwych policjantów, co od środka walczyli z wyłudzaczami lewych zwolnień, ich się nagrywa i piętnuje w prasie zamiast chwalić
Opozycja gęby w kubeł wsadziła i nie reagowała na to łamanie prawa -bo reagować trzeba tylko jak PiS prawo łamie. Jak to robi policjant to wzrok odwróci i milczy głupio chichocząc w kącie. Mimo, że właśnie rozsypała się w mak ich reforma.
Nikt nie widzi w tym nic niestosownego? Żaden moralizatorski publicysta problemu nawet nie zauważył? Wszystko w porządku? Skarlenie moralne od góry do dołu.
Co by tu jeszcze #!$%@?ć. Jakich nowych sztuczek społeczeństwo nauczyć.


#neuropa #4konserwy #afera #oszukujo #bekazpisu #dobrazmiana #policja
  • 57
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Policja była nie najlepiej traktowana od ostatniej dekady i skończyły im się już normalne środki protestu. Ja wiem że masz rację i bawię się trochę w adwokata diabła, ale oni nie walczą tylko o parę złoty, ale też o zakończenie patologii w policji.

Od rozpoczęcią H1L4 przeglądam sobie fora policyjne i pomału zaczynam stawać po ich stronie - to co się tam dzieje to tragedia. Nie bardzo mam ochotę żyć
@Hipokryzja_Wykopu:
A skad ma być kasa na policję? 15 mld zł rocznie idzie na emerytury mundurowych. 15 mld!
Jak policjant przejdzie dziś na emeryturę do faktycznie dostanie wakacje do 65 roku życia warte milion złotych. Dokładnie tyle wynosi sobie wartość jego emerytury pobieranej przez 17 lat.
I o co walczyli o 100% chorobowego? Żeby było jak dawniej? Liczba L4 wzrosła by o 50%. I to ci uczicwi będa musieli pracować za
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Walczyli o L4 płatne 100% przez 30 dni w roku. Jakbyś się zainteresował tematem jak to dzisiaj wygląda i co trzeba zrobić, żeby udowodnić że to przeziębienie to jednak efekt stania 5h w nocy w zimie na dworze, to byś tak nie #!$%@?ł. A co do tych "uczciwych" policjantów, którzy nie poszli na L4 to pozwolę sobie skopiować mój inny komentarz...
" prawda jest taka, że 99% tych co zostali
@niebiesko-niebieski:
Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Manipulacja danymi w celu osiągnięcia korzyści to dalej kłamstwo. Pierwsze z brzegu:
"Twoja wcześniejsza emerytura to MILION ZŁOTYCH powiedz mi ilu ludzi w Polsce jest wstanie odłożyć MILION ZŁOTYCH aby sobie 17 lat przeczekać do 65 roku i żyć za tę keasę na emeryturze? MILION ZŁOTYCH. "
17 lat to 204 miesiące pobierania emerytury. 1000 000/204=~4 900
Nie znam żadnego policjanta, który tyle dostaje emerytury, a znam tylko kilku na
@niebiesko-niebieski:
Co się nie zgadza?
Wjedź na zer.mswia.pl tam masz potrzebne dane.
Zobacz sobie przeciętną przyznaną emeryturę w 2017 roku - 4851 zł
Jeśli policjant przejdzie na emeryturę w tym roku to przeciętnie dostanie MILION ZŁOTYCH zanim osiągnie 65 lat.
To są oficjalne statystyki a nie dowody anegdotyczne. Bo chyba wiesz jaką wartość ma dowód anegdotyczny?
MILION. Tyle są warte wasze przywileje emerytalne na chwilę obecną. To są rzeczywiste dane a
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @niebiesko-niebieski: 
Co się nie zgadza?
Wjedź n...

źródło: comment_jr0JPcbDEU0bxcVhwzpfKC9MOU2DuT0x.jpg

Pobierz