Wpis z mikrobloga

Witajcie co lepsze smoant s8 czy eleaf iwu? Iwu ma większa pojemność baterii niż smoant przesiadka z ego aio. Wolałbym aby też grzałki-kartridże nie padały po 2 tygodniach tylko trzymały jak w grzalka w moim aio około 5 tygodni.

#epapierosy
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smokee: oba to dość podły syf, do tego kartridże trzymają tyle, ile liquid w nich, tak są zaprojektowane grzałki po prostu - to tak jakbyś napisał, że chcesz spalać litr benzyny na tydzień, bez problemu da się to osiągnąć. Wystarczy, że będziesz wapował co drugi dzień i już zaczną wytrzymywać 4 tygodnie.
@Waspin a jakaś alternatywa co do aio bo używam w pracy na codzien, a nie mam jak puścić większej chmury coś mtl, mała chmura, małe i żeby dało radę na nim 18-36mg jarac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smokee: hmm... Nie wiem czy uda się podejść z czymś, co wytrzyma powyżej 18mg, może Nautilus X i zasilanie Uwell Nunchaku, ale w Polsce nawet grzałek do tego nie ma. Ew. coś na własne grzałki, np Kayfun (albo klon bo Svoemesto się ceni) - wtedy wyjdzie naprawdę tanio, bo wymiana grzałki jest w zasadzie za darmo.
@Waspin tak jak teraz mam aio to bez żadnego problemu daje rade przy 36mg czuć moc, smak i nawet gardło nie drapie aż tak, szukam coś w dobrej cenie w Polsce albo wezmę poda z Chin bo z 5 kartridżami wychodzi 10zl a druga sprawa w smoancie będę miał łącznie 6, a w iwu 7 ale to jest temat rzeka co wybrać dużo osób poleca smoanta ale są też zwolennicy eleafa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smokee: w podach nie siedzę, ale od razu mogę napisać, że zespoły grzewcze będą do dupy, ten typ tak ma. Wymiana raczej co 1-2 tyg niż co 5