Wpis z mikrobloga

Komentarze pod znaleziskami o strajku policji uświadamiają mi, że tylu matołów, co na Wykopie, jeszcze nigdzie nie poznałem.

Nie podoba sie? Nie pracuj! Niech wype6&*(!

Tak, a potem do policji nikt nie przyjdzie pracowac, bo wszyscy rozsadni i z poczuciem wartosci odejda a Ci ktorzy zostana to sama patologia (w roznym tego slowa znaczeniu) Po chwil wroci policja znana z lat '90, gangi, opłacanie policji, łapówki przy kazdej okazji ( )

TE ZWOLNIENIA L4 SA FAŁSZYWE!!!

W jaki sposob zwolnienie lekarskie z powodu przemęczenia i stresu jest "lewe"? (tak, to powod do zwolnienia wg obecnych norm medycznych) Tak samo, jesli je otrzymam z powodu grypy żołądkowej - w jaki sposob chcecie podważyć takie zwolnienia? :D

Niestety pod kątem komentarzy Wykop jest na poziomie Onetu czy WP, coraz rzadziej mam ochotę czytać co ludzie maja tutaj do powiedzenia bo w zalewie ścieku na 1000 osob dostane moze 1-2 sensowne komentarze...

#policja #protestpolicjantow #strajkpolicji
  • 7
@grzegorzo radzę poczytać coś na temat krzywej dzwonowej i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy możliwe jest ze tylu policjantów zachorowało i wymaga L4 :) Tekst o "w jaki sposób chcecie podważyć takie zwolnienia? :D" jest tak durny w swojej istocie, że szkoda słów. Liczę, że kiedyś jakiś oddział antyterrorystyczny wjedzie Ci do piwnicy, zrobi z dupy jesień średniowiecza i powie, że to pomyłka. W jaki sposób chcesz podważyć ich metody?
@goldenguti: Spoko, tylko nagly statystyczny skok zwolnień nie ma nic do rzeczy - nie można ich podwazyc z powodu samego faktu pojawienia sie wiekszej ilosci. Z kolei wg klasyfikacji chorób IDC-10 - powszechnie stosowanej w medycynie i diagnostyce, "stres i przemęczenie zawodowe" stawia się na równi z depresją czy schizofrenią. 100% legitny pod kątem prawnym powód medyczny. Zreszta, wystarczy udawać grype zołądkową - wez to zweryfikuj i obal prawnie. A to
@grzegorzo: zwolnienia są ewidetnie LEWE, sami to przyznają, że to STRAJK przecież. To po 1. Po 2 - jakoś nie pucują się zbytnio ze swoimi postulatami, ciekawe dlaczego... może dlatego, że 300 zł podwyżki już dostali, a teraz chcą 600zł? Może dlatego że dwa pozostałe postulaty to tylko preteksty to nadużyć, co tym strajkiem udawadniają! Czego chcą? 100% płatnych zwolnien lekarskich i wcześniejszych emerytur. Jak pierwsze traktują widać, a drugie -
@grzegorzo: chodzi o ich wizerunek a nie tylko prawo. Nadużywają przywileju o który walczą? I mają nadzieję że go teraz otrzymają? Udawadniając że go nadużywają i że "nie ma bata" na nadużywanie bo "takie jest prawo"? Sami w liście przyznają, że zlikwidowanie w pełni płatnego wolnego spowodowało wiele "magicznych uzdrowień"? Mówią o "Reformie" a postulaty sprowadzają do roszczeń o utracone PRZYWILEJE? Na które swoim obecnym zachowaniem udawadniają że nie zasługują? Mam