Wpis z mikrobloga

W zeszly roku sporo gralem SB bo lubie tez czasami luzno popykac bez napinki jak to jest w meczach na ludzi. Ale w tym roku sie nie da w to grac, bot gra w taki sposob, ze rozgrywka nie sprawia zadnej przyjemnosci. Bot: uprawia ping-pong passing przy predkosci swiatla, gra na posiadanie, dosrodkowania, a w obronie wybija na auty i blokuje 90 procent strzalow. Gram na legendarnym. W SB czuc jak nigdzie, ze ta gra jest oskryptowanym gownem. Czy jest tu ktos kto pykal sporawo w SB w 18, a w 19 zdecydowal, ze nie gra lub gra w to duzo mniej? #fut #fifa19
  • 18
@denat09: to piatka. Ja uzywam duzo do fitnessu, ale strzelam na starcie na poczatkujacym 5 bramek i odkladam bo za to sa punkty. Zawsze jakies coinsy i paki.

W 18 bot byl super: gral odwaznie ale nie nieomylnie, nie katowal jednego schematu. Zdarzalo mi sie przegrac ale 80-90 procent wygrywalem na legendzie. To byla fajna rozrywka
@prodigi: dost xd

Czyli widze ze sie znami zgadzasz. W dodatku na tego bota nie dzialaja tricki bo je zawsze skasuje idealnym odbiorem. Nie dzisla tez jockey movment i pressing drugiego gracza bo bot poda wszedzie ale nie tam gdzie odetniesz linie podania

Wielkie xd
@Veyn:
Ja to w zeszłym roku na luzie pykałem każdy skład bez zgrania, w tym roku nie włączam meczu jak skład ma samcych złotych nawet bez zgrania bo bez sensu, tylko mecze gdzie jest <70 overall ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Na legendarnym ofc
@Veyn: ja też w tamtym roku grałem więcej sb niż sezonów online, praktycznie w każdym tygodniu rozgrywalem wszystkie mecze, a teraz odpaliłem 3 mecze na początku gry i na tym się skończyło
@Veyn: no jasne, że tak jest. W dodatku niezależnie od procentu zgrania drużyny z sb i tak ciorają jak #!$%@?. To chyba moje ostatnie sb do końca w tym tygodniu. Później tylko dr i lw chociaż i nad tym trzeba się zastanowić bo fut to coraz większy syf. Zostanie wirtualna gwiazda ;D
@Veyn: ja przestałem grać sb bo nie dało się grać.. gram tylko online i trzymam poziom, a jak grałem na te #!$%@? Boty to później w meczu online miałem jakieś inne przyzwyczajenia i nic nie szło. Polecam nie grać tego lub grać na łatwiejszym poziomie
Czy jest tu ktos kto pykal sporawo w SB w 18, a w 19 zdecydowal, ze nie gra lub gra w to duzo mniej?


@Veyn: ja właśnie. Gram na legendarnym tylko przeciwko składom z niską oceną, bo one są łatwe. Reszta jest trudna, nudna i też odpuściłem.
@Veyn ja mogę śmiało napisać, że gram głównie SB. Co tydzień wpada elita 2, na poziomie legendarnym. Ogólnie to wygrywam, ale czasami są mecze gdzie gra ci mówi w pysk "nie wygrasz i #!$%@?" i tak rzeczywiście będzie. Wczoraj na przyklad dostałem dwie szybkie luty od bota i 2-0 w plecy. Potem ja trafiam w 3 słupki w sytuacjach gdzie piłka nie ma prawa nie wpaść. Na koniec bot dobija mnie jakimś
@Veyn: mam dokładnie takie same odczucia. Gra się mniej przyjemnie i czasem nic nie da się zrobić. Dzisiaj pierwszy raz w tym tygodniu udało mi się wygrać wszystkie mecze na legendarnym, gdzie w poprzedniej edycji było to na porządku dziennym ()