Wpis z mikrobloga

Znacie to uczucie, kiedy siedzicie #zagranico już jakiś czas i dopada was nieposkromiona tęsknota za ojczyzną? Nie wiem czy nie powinienem się zbierać do powrotu, bo pół dnia spędziłem dzisiaj na przeglądaniu zdjęć Polski, słuchaniu patriotycznych piosenek i oglądaniu husarii na youtube. Czy coś jest ze mną nie tak? #gownowpis #polska
  • 5
  • Odpowiedz
@kaktus1202: Kiedyś wrócę na pewno, jedyny powód dla którego wyjechałem to chęć ułożenia sobie życia w Polsce :). No i zbieranie doświadczeń przed planowanym założeniem własnej działalności. Prawda jest taka, że w mojej branży w Polsce też miałbym niezłą pracę, po prostu przy zachowaniu tego samego poziomu życia i biorąc pod uwagę nieuchronną jednak różnicę płac, zamiast tych przykładowych ~2 tysięcy euro odkładałbym miesięcznie ~2 tysiące złotych. Gdybym planował wydać to
  • Odpowiedz
@calynaczarno: Powiem Ci tak, ja wychowałem się w Niemczech i cholernie mnie tam ciągnie z powrotem, choć wiem że to już nie jest ten sam kraj co kiedyś...(chodzi mi właśnie o imigrantów itp), chcę wziąć dziewczynę i tam wyjechać.Mnie tam ciągnie tak samo jak ciebie do Polski :) Jak się nie uda to wrócę z powrotem, ale chcę spróbować.
  • Odpowiedz