Wpis z mikrobloga

@Xiggi: 21:30
@ulises: mam też Marvel Avengers ale jakoś mi nie przypadło do gustu. Posiadam też Harry Potter wszystkie części ale nie ma osiągnięć w Steamie to nawet nie odpalam- to samo z Star Wars Complete Saga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Próbowałem ukończyć Ninjago, ale mam losowe crashe i wywala mnie do Pulpitu bez żadnej informacji, udało mi się skończyć grę w 86% i dalej nie
nie ma osiągnięć w Steamie


@Janek_z_Pakowni: i to jest plus re-edycji na PS4 - tam trofki już są, a co do Marvel Super Heroes, tą tą przeszedłem 2 razy - na steamie i PS4, bo fajna był i chciałem mieć trofki na PS4, ale za drugim razem już nie grało sit tak fajnie
@MrFrost: mnie teraz kusi te najnowsze DC ale poczekam aż stanieje bo 101zł troszkę dla mnie za drogo (,) Planuję też zakupić Władca Pierścieni albo Hobbita ale boję się, że skończy się jak z Ninjago- wbiję ileś % i będzie wywalało do pulpitu i tyle z grania( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MrFrost: Undercover chodziło normalnie, Iniemamocni 3 razy mnie wywaliło do Pulpitu o Ninjago się nie wypowiem bo na "nowym" PC miałem też zwiechę w jednej z misji i nie mogłem grać dalej, na starym pc jakoś poszło dalej i od tamtej pory jak wbiłem 86% to wywala w losowych momentach na pulpit na nowym jak i starym pc. Nie wiem dlaczego.