Wpis z mikrobloga

@jakfau: Grubo xD zrób detox 2-3 tygodnie, i serio wymęcz się w trakcie dnia po pracy/szkole powinno zadziałać. Też mam efekt placebo po dłuższym braniu tablet ale bez żadnych wix z nimi związanymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MazowszaK ketrel plus bydroksyzyna plus jakiś neuroleptyk. Spróbuj najpierw hydro, jak nie pomoże hydro plus neuroleptyk (zacznij koniecznie od małych dawek! Jakas promazyna albo chlorprothixen) a jak nie pomoże to ten miks plus ketrel. I nigdy nie bierz benzodiazepin, najbardziej uzależniające gowno, wyjść z tego trudniej niż z cpania i alkoholizmu
@Czerwony_Krokodyl: tak pracuję na nocki. I osobiście miałem już dramat z zasypianiem, ale zaopatrzyłem się w melatoninę + regularne ćwiczenia/aktywność w ciągu dnia/nocy + apka na telefon/kompa z filtrem światła niebieskiego i pozbyłem się problemów ze snem oraz jego jakość zwiększyła się na +. Jak dla mnie mocniejsze prochy to ostateczna ostateczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ddonik ok, robisz naprawdę książkowo, ale OP prosił o tabletki na sen, a no offence, melatonina to bardziej wspomagacz spania, a nie lek nasenny. Nie wiem jaki OP ma problem ze spaniem, byłoby super gdybys @MazowszaK trochę nakreslil nam problem, od kiedy nie śpisz, czy jesteś uzależniony od np alkoholu i jak pracujesz bo wiadomo, że zanim się zacznie ładować nasenne może się okazać, że po prostu należy poprawić niektóre nawyki -
@Czerwony_Krokodyl: Spoko, rozumiem Cię. Po prostu chciałem unaocznić że niektóre nawyki, zachowania OP powinien poprawić zanim w ogóle zacznie myśleć o mocniejszych prochach. Moja wiedza na temat leków, ich efektów i skutków ubocznych jest na tyle mała że po prostu głupio mi byłoby coś polecać o czym nie mam głębszej wiedzy, a ktoś przez to miałby narobić sobie tylko problemów.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czerwony_Krokodyl Spanie to u mnie ostatnio tragedia.Nie śpię w dzień,nie robię drzemek, ogólnie to w ogóle spać mi się nie chce.A jak już zasnę to na maksymalnie 2 ,3 godziny.Tak z przerwami śpię.Maksymalnie 4 do 5 godzin na dobę.To strasznie męczy psychicznie a też żadnego fizycznego zmęczenia nie czuję.
Nie mam też żadnych lęków,schiz, myśli,deprechy .
@ddonik ja niestety albo stety mam dużo wiedzy na temat leków, a zwłaszcza neuroleptykow i stabilizatorow a nasenne nie są mi obce bo jestem trzeźwa alkoholiczka, a niestety dobre spanie po latach chlania przychodzi późno. Bardzo ważne jest to, żebyś @MazowszaK trafił do psychiatry który zrobi dobry wywiad i dobierze wyniki na podstawie tolerancji plus, a uwierz mi, że niewiele osób o tym myśli, wagi, a także sposobu odżywiania. Ja jestem gruba
@MazowszaK jak pracujesz? Jak jesz? Grasz w gry? Jeździsz autem? Uprawiasz seks? Sport? Masz dużo stresu w życiu? Alkohol? Narkotyki? Masz wygodne łóżko? Palisz? Oglądasz filmy w łóżku? Ile to trwa? Serio, spróbujmy najpierw odsiac najbardziej podstawowe problemy zanim poradzę Ci milion leków nasennych. Jest wpol do szóstej i nie śpisz. Wstajesz do pracy czy nie możesz spać? Co robisz z zawodu? Wiem że to brzmi jak stalking ale istnieją naukowe badania,