Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak długo potrwa jeszcze naprawa mojego Xiaomi Redmi 5 Plus. Po pół roku używania dotyk przestał w losowych momentach działać.... Dzisiaj mija 14 dni od oddania telefonu do x-komu bez żadnego info zwrotnego więc uznajemy reklamację za zasadną. Halo @x-kom może jakiś kontakt?

  • 10
Dzisiaj mija 14 dni od oddania telefonu do x-komu bez żadnego info zwrotnego więc uznajemy reklamację za zasadną.


@kjung: reklamacja z tytułu gwarancji czy rękojmi?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kjung: odpowiedzią xkomu jest wysłanie telefonu do serwisy zewnętrznego co zapewne miało miejsce kilka dni temu, teraz czekaj na informacje z serwisu zewnętrznego.
z tytułu gwarancji


@kjung: to skąd założenie że po 14 dniach jest uznana?

ponieważ byłem z niego zadowolony i zależy mi o doprowadzeniu go do używalnośc


@kjung: przy rękojmi także mogłeś mieć tylko naprawę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kjung: zatem nie ma terminów określonych przepisami i xkom nie ma nic do tego bo jest tylko pośrednikiem pomiędzy konsumentem a producentem/autoryzowanym serwisem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kjung: na gwarancję to możesz sobie poczekać i miesiac. Jest to dobrowolne świadczenie i teraz już nie ma w prawie okreslonefo czasu w jakim musi być zrealizowana (kiedyś był).
@x-kom: PW poszła - dzisiaj dzwoniłem na waszą infolinię i dowiedziałem się od przemiłego Pana(dajcie mu premię!) do jakiego serwisu pojechał telefon. Sprawdziłem na stronie CCS i co? Przyjęcie do serwisu nastąpiło wczoraj o godzinie 11:27 a skoro telefon zostawiłem 22 października w salonie x-kom to nasuwa się pytanie: czy Wy ten sprzęt wysyłacie do serwisu karawaną na grzbietach wielbłądów?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)