Wpis z mikrobloga

Pod dzisiejszym gniotem majora gdzie się zarzeka że był trzeźwy dałem link do taśm prawdy, minęło parę godzin, patrzę jeszcze raz i już tego w komentarzach nie ma. Widać ktoś pilnuje kanału majora i usuwa niewygodną prawdę.
#kononowicz #suchodolski
  • 20
  • Odpowiedz
@Proton2137: na pewno nie Dominik bo jemu akurat zależy na aferach co ma potwierdzenie w prowadzonym przez niego kanale gdzie nazywa ich gejami itd. To samozwanczy "bohater" ich kanału, człowiek-atencja I hipokryta, gość który chce pomóc majorowi dzwoniąc do niego i nic poza tym. Sami wiecie kto to
  • Odpowiedz
@dizel81:
Oczywiscie to sprawka Rafalka Zasranego Obejszczanego. Pamietacie jak pouczal nas kiedys , ze mamy szanowac Pasozyta, bo to "biedny, starszy czlowiek" oraz "niepijacy exalkoholik" i inne podobne brednie?
  • Odpowiedz
@wloskiolgierd:
To bylo troche po jego histerii o ktorej mowie (po ktorej swoja droga skasowal swoje glowne konto po tym, jak wykopki skopaly my dupe). Jednak, skoro zasraniec ciagle kasuje wpisy o chlaniu Pasozyta, wiedzac dobrze ze zdarza mu sie to ostatnio nawet na filmach i lajtach, a mimo to probuje wmawiac ludziom, ze nic takiego nie ma miejsca, to jest klamca i hipokryta najwiekszego kalibru
  • Odpowiedz
Brak mi słów na wasze komentarze, dotyczące mojej osoby, dlatego już nie będę się do nich odnosić.
Jedyne co mogę wam napisać, to DZIĘKUJĘ.
Wasze "słowa prawdy” o mnie, napędzają mnie bardzo mocno do działania w obronie Wojtka. Dziękuje raz jeszcze.
A co do linku pod filmem, to YouTube usuwa automatycznie linki pod filmami w komentarzach.
Ja usuwam wyłącznie wyzwiska i pogróżki. Do linków nic nie mam.
Jeśli nie promują jakiegoś kanału,
  • Odpowiedz
@RademonPL:
Nie, to my ci DZIEKUJEMY!!!
To bardzo piekne i szlachetne, z twojej strony ze tak pomagasz Wojtkowi. Tylko dzieki Tobie, jego terapia przynosi tak swietne rezultaty (podobnie jak w przypadku twojego poprzedniego podopiecznego z Boboli).
Co najwazniejsze, robisz to zupelnie bezinteresownie, wbrew temu co glosza okropni hejterzy, oskarzajacy Cie o chec taniego lansu i interentowej atencji.
Mam nadzieje, ze Bog wynagrodzi twoje poswiecenie i altruizm mnostwem fotek z gwiazdami "Klanu"
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Nie oglądam PiSowskiej telewizji, gdzie prawdopodobnie są nadawane seriale, o których wspomniałeś. Poza tym, artyści aktorzy, nie są obiektem moich westchnień, o czym już wcześniej informowałem.
Myślę, że razem z @wloskiolgierd, jesteście parą homoseksualistów, ponieważ nadajecie na podobnych falach. Niestety, nie interesują mnie trójkąty.
I ugułem dziękuje za tą wypowiedź.
  • Odpowiedz
@RademonPL: głupie gadanie. To ty rozwazales seks analny z innym mężczyzna na Facebooku, źle to o tobie świadczy. Mało tego ani ja ani decent nie proponowalismy ci stosunku więc ten "trójkąt" to twoja fantazja i słabe chwytanie się czegokolwiek by przyslonic twoja arogancje oraz hipokryzje.
  • Odpowiedz
@Docent_nauk:
Twoja wypowiedź ukazuje tylko twój poziom intelektualny.
Proponuję naukę czytania ze zrozumieniem.
Co do "Menela”, jak go nazwałeś lub "pasożyta”, pamiętaj, na jakim tagu piszesz i o czym/o kim.
Kończę dyskus, gdyż takie chore przepychanki słowne, nie są wysokich lotów.
  • Odpowiedz