Wpis z mikrobloga

Hahaha ale mam zaciesz na ryju XD

Piszę na szybko, bo jeszcze mam sporo rzeczy do zrobienia jak przystało na poniedziałek

Dzisiaj Doctor Brew Experimental Molly IPA 78/100

+ Dobre w smaku chemiele
+ Jak ktoś lubi mocną goryczkę to będzie zadowolony (choć po kilku łykach już nie jest taka mocna) Niby jest 95, ale myślę że jest słabsza (zwłaszcza że jest napisane Goryczka 95, zamiast IBU, bo wiecie każdy może sobie mieć swoją różną skalę goryczki, ale IBU jako międzynarodowa jednostk już nie. Także myślę, że ta ich goryczka to raczej według ich własny piw)
+ Ogółem to lekkie i wodniste, więc wchodzi szybko
+ Ciepłe jak i zimne dobre
+ Fajna etykietka (UWAGA) Z NAKLEJKĄĄ....zaraz sobie ją gdzieś nakleję XD ( jeszcze z jakimś konkursem)
+ W miarę łatwo dostępne
+ W sumie jak wypiłem więcej to słodkawe się robi
+ 7,1% więc jest dobrze

- 7zł :<
- Trochę takie namieszane chemiele
- Jakiś dorodnych smaków i super wrażeń się nie spodziewajcie

Ogółem piwko nie jest złe, do popijania w sam raz, jak ktoś lubi mocniejszą goryczkę. Wolałbym już dopłacić te 2zł i wypić wczorajsze piwko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby kosztowało 5zł teee co teraz pije, to byłoby zajebiście, a tak to słabo

Ogłoszenia parafialne

1. Jak pewnie zauważyliście nie umieszczam informacji w +/- o jakiś specyficznych pianach, bo zwyczajnie mnie to nie interesuje XD #!$%@? piana jak piana. Albooo że piwo mętne i jaki tam ma kolor... no jakbym chciał się na nie patrzeć nieotworzone to może bym i pisał. Piszę czasem o buteleczkach i etykietach bo to przykuwa uwagę i fajnie się zapamiętuje piwko. A to czy piana opada wolno czy szybko i czy tworzy fajne wzorki to naprawdę... co to ma do rzeczy XD

2. Do ludzi pytających Gdzie można kupić takie piwko... Słuchajcie (a raczej czytajcie) Nie wiem z jakich miast jesteście więc nie wiem jakie sklepy tam macie. Na pewno większość tych piw co "recenzuje", można kupić w sklepach typu, alkohole 24h, albo innych monopolowych ( tzn nie wiem jak w małych wioskach, bo nie raz w takich byłem i było tylko warka żubr i harnaś XD, także mówię tu o miastach)
Na pewno w Auchan jest też mnóstwo tych piwek, w niektórych Piotrach i Pawłach, naprawdę mnóstwo tego. Większość można kupić dosłownie obok, myślicie że chciałoby mi się #!$%@?ć przez pół miasta żeby kupić jakieś piwko? XD
No nie bardzooo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

DOOO JUTRAAA

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
Pobierz Damianowski - Hahaha ale mam zaciesz na ryju XD

Piszę na szybko, bo jeszcze mam sp...
źródło: comment_i5Z97kyZGZ4BEMINjJbqb0bQRP93YNvs.jpg
  • 39
@Damianowski:

Chad z Usa:
Ułożony, inteligentny Kevin z dobrej rodziny, uprawia sport, ma bardzo dobre oceny, aspiruje do najlepszych koledży w kraju, duże szanse na profesjonalną sportową karierę w NBA, NHL, NFL

Polski Chad:
Hahaha ale mam zaciesz na ryju XD
benc kolejne codzienne piwko od ukończenia 5 klasy szkoły podstawowej