Wpis z mikrobloga

jakiś czas temu przedłużałem umowę z INEA, do internetu wziąłem jeszcze TV.
nie zdecydowałem się na dekoder z nagrywarką (jakieś dodatkowe 15 zł do rachunku) ale mi go przesłali bo nie mieli na stanie podstawowych dekoderów. faktycznie opłata się nie nalicza ale monter mówił mi, że po kilku miesiącach mają go wymienić na zwykły. z doświadczenia wiem, że INEA ma straszny burdel w ewidencji swojego sprzętu bo znam wiele przypadków, że ludzie nie oddali routerów i dekoderów po wypowiedzeniu uwowy, bez żadnych konsekwencji.

miał ktoś z was taką sytuację jak moja? INEA upomni się o lepszy dekoder i wyśle montera z podstawowym? opłaca im się to w ogóle?

#poznan #inea #pytanie
  • 8
jakiś czas temu przedłużałem umowę z INEA, do internetu wziąłem jeszcze TV.

nie zdecydowałem się na dekoder z nagrywarką (jakieś dodatkowe 15 zł do rachunku) ale mi go przesłali bo nie mieli na stanie podstawowych dekoderów. faktycznie opłata się nie nalicza ale monter mówił mi, że po kilku miesiącach mają go wymienić na zwykły.


@boloney:

Z dokumentami, które otrzymałeś mailem powinna być jeszcze informacja o tym, że do trzech miesięcy masz
@Lord_Jim to jest jakaś promocja mająca naciągnąć ludzi na te dekodery z nagrywarką? Monter sprzedał mi to jako braki w stanie magazynu. Rozumiem, że ja nie muszę szukać kontaktu z ineą żeby umówić montera po odbiór tylko oni się sami odezwą, tak?
@boloney:

Nikt nie chce naciągać. Za maksymalnie dwa miesiące odezwie się do Ciebie ktoś z Inei, żeby umówić wizytę technika na wymianę sprzętu.

Regulamin promocji mówi jasno - po maksymalnie trzech miesiącach nastąpi wymiana sprzętu.