Wpis z mikrobloga

Moje miasto #pulawy takie wspaniałe. Chyba ewenement w skali kraju. Już w pierwszej turze wyborów prezydenckich kandydaci PiS i Koalicji PO-KOD-Nowoczesna w sumie nie mieli tyle głosów żeby pojawić się w drugiej turze. Do drugiej tury przeszli dwaj kandydaci "niezależni": obecny prezydent, który prawo jazdy zdawał chyba na dinozaurze, a miastem rządzi tak długo, że niegdyś stawiał pomnik żołnierzom radzieckim po to, by w końcu bohatersko zburzyć go w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drugi: młody, bez pleców ale i raczej nieuwikłany w żadne lokalne gierki, wypłynął na tym że jako jedyny radny nie boi się cyganów, wytyka patologię w miejskich spółkach i przy zleceniach miejskich, a na FB rozmawia z ludźmi o tym co chcieliby poprawić.
Wygrała opcja numer dwa, widać na długi weekend przyjechało dostatecznie dużo młodzieży, by przykryć głosami starzejące się potwornie lokalne społeczeństwo.
No i tak to się spokojnie żyje w tej naszej wiosce.
#wybory #cyganie #wyborysamorzadowe2018 #polityka
  • 4
, wytyka patologię w miejskich spółkach i przy zleceniach miejskich


@nie_mientki: Wiesz nie chce być zgryźliwy, generalnie cieszę się że pogoniliście wiecznego stołkowego, bo dla zwykłej higieny warto odspawać od stołka gościa co rządzi 25 lat. Tyle że ja mam już trochę lat i poznałem trochę tych bezpartyjnych co to niby będę tępić patologie w spółkach miejskich i zawsze to się kończyło tym że jedna ekipa zastępowała drugą i robiła taką
@Thorkill: @nie_mientki:
Wprawdzie wyprowadziłem się 9 lat temu i z Puławami mam już niewiele wspólnego, ale ja tam Pana Grobla lubiłem, moim zdaniem mimo upływu lat świetnie działał dla miasta i choć wielu narzeka to w porównaniu do np. Lublina, Puławy są bardzo przyjemnym miejscem do życia, są bardzo dobrze rozwijane i widać jakiś większy "plan" w rozbudowie a nie robienie głupot na hurra a potem mozolne łatanie swoich (i
Puławy są bardzo przyjemnym miejscem do życia


@Stashqo: Powiem ci że bywam średnio raz na pół roku tam przejazdem i też miałem wrażenie że miasto jest zarządzane dobrze, jest schludne. Ale tak jak pisze, to takie bardzo powierzchowne wrażenie, nie byłem tam nigdy dłużej niż dwie godziny.