Wpis z mikrobloga

@TurtleHerd: ostatnio u Dr. Phila (amerykański prześmiewczy talk show) była nastoletnia czarna amerykanka, która najeżdżała na czarnych i identyfikowała się jako biała. Dla mnie troszkę absurd, ale patrząc jak nauka i świat idzie do przodu myślisz że to mogłoby być możliwe i może być tak samo traktowane jak identyfikowanie się jako inna płeć?
  • Odpowiedz
@bzyku95: nie wiem, jak narazie nie widzę masy osób identyfikujących się jako delfiny, napoleon bonaparte czy * wstaw dowolny kolor skóry *, którzy cierpią z powodu tego jacy są i się niekiedy przez to zabijają i do tego są wyśmiewani przez durne społeczeństwo, tylko pojedyńcze przypadki zrodzone w głowach prawaków
  • Odpowiedz
Identyfikuję się jako pracownik zarabiający >10k, ale mój pracodawca notorycznie mnie dyskryminuje i nie pozwala mi być tym kim się czuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ale mój pracodawca notorycznie mnie dyskryminuje i nie pozwala mi być tym kim się czuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Pacmandierro: W ramach walki z dyskryminacją zmień pracodawcę, nie pozwól się dyskryminować ( )
  • Odpowiedz