Wpis z mikrobloga

Ja sie tak zastanawiam, ze pomijajac ich estetyke i agresywny marketing, o co tam tak naprawde Hodza? Trudno nie przyznac racji Jacy, gdy mowi, ze firma robi swoje. Obsuwy sa, ale w jakim biznesie sie nie zdarzaja? A ze biznesowo sie to nie przyjmuje i nie ma popytu na rynkach zewnetrznych na coina, to co z tego? Juz taka specyfika innowacyjnych startupow, ze albo sie produkt przyjmuje albo nie. Swiat jest pelen nieudanych startupow, wiec skad ten CBS? Tam nawet nie jest sie inwestorem, tylko kupuje sie ich produkt, wiec twoje prawa sa mniejsze. Jak sie ktos czuje oszukany przez swojego lidera,bo nasciemnial przy sprzedazy, to niech sie z nim samemu procesuje. Regulaminy pewnie prawnicy sprawdzali, wiec firma pewnie jest czysta.

Ja sobie tak gdybam, ze ktos z wiedza 'ze srodka' zaczal sypac. Oni tam sa wszyscy z przypadku i nie maja zadnej lojalnosci wobec siebie. U nich cel uswieca srodki, wiec sie nie zdziwie jak tam beda jakies trupy w szafie. Prokuratura poczula gruba sprawe i przekazala to CBS. A ci jak juz weszli, to cos znalezli i zablokowali im kase. Wiec o co moglo chodzic tak naprawde? Podatki? Pranie brudnych pieniedzy? Nie moge uwierzyc, ze CBS wszedl do firmy, bo ktos gdzies tam sie poczul oszukany przy zakupie licencji. Malo to porzadne biznesy maja niezadowolonych klientow?

Czyste gdybanie z mojej strony, bez zadnej insiderskiej wiedzy

#dascoin
  • 1
  • Odpowiedz
Chodzi zapewne o to, że system był typowym ponziakiem, gdzie wypłaty "liderów" były finansowane z wpłat kolejnych ludzi.
  • Odpowiedz