Wpis z mikrobloga

Maciej 22 Poznań

Zgłoszenie nr 393 z dnia 2018-11-03 20:18:30

Imię: Maciej
Wiek: 22
Miejscowość: Poznań
Kim jestem?
Nie umiem pisać o sobie ale się postaram.

Jestem ciekawym świata, interesującym się wszystkim normalnym - nienormalnym facetem.
Zjem wszystko dopóki nie jest węglem, albo się nie rusza (no dobra - grzybów i owocowej nie cierpię), moje ulubione jedzenie to włoskie.

Mieszkam w Poznaniu (a teraz w okolicach) od urodzenia, na codzień studiuję (Budownictwo), w weekendy pracuję i wychodzę z znajomymi.
Raczej spokojny, nie lubię się spieszyć, na imprezę wolę iść na domówkę lub do pubu niż do klubu.

Podobno inteligentny lecz leniwy, jestem kreatywny, zdarza mi się częściej niż żadziej rzucić pociskiem i sarkazmem.
Dużo humoru, żartów stosownych i niestosownych.
Często uciekam myślami do swojego świata i zatapiam się w marzeniach.

Wygląd
Niebrzydki, ciemny blond, 175cm, ani gruby ani jakiś specjalnie wysportowany.
Okulary noszę od dziecka ( bez nich dużo nie widzę ), pod nimi skrywam oczy którym najbliżej do piwnych.
Włosy na głowie jak i na twarzy, ale na brodę drwala nie ma co liczyć.

Zainteresowania
Dużo różnych rzeczy - od historii, przez fizykę i geografię, aż po architekturę i politykę.
Można z mną pogadać na wiele tematów, jak czegoś nie wiem to chętnie się dowiem, jestem otwarty na różne punkty widzenia.

Lubię pograć w planszówki (RPG i strategie), poczytać książki (fantasy/Sci-fi/historia), pograć na gitarze.
Dobrym serialem na kanapie czy filmem w kinie też nie pogardzę.

Jestem uzależniony od muzyki, słucham głównie starszych gatunków rocka, muzyki lat 40 - 60, także klasycznej (lata szkoły muzycznej zrobiły swoje). Choć tak na prawdę wszystko co ma melodię i jakikolwiek sens w tekście może być ( rap - tego akurat nie cierpię ).

Chętnie wyjdę na spacer, do teatru, poznam nowe miejsca, zwiedze nowe miasta i zamki.
Jest tego tyle, że na pewno o czymś zapomniałem albo jeszcze się nie dowiedziałem ;)

Czego oczekuję?
Mądrej, atrakcyjnej dziewczyny, która ma w sobie to coś ;)
Nie musisz wyglądać jak modelka, nie przeszkadza mi odrobina tłuszczu.
Zawsze zwracałem większą uwagę na oczy, uśmiech i głos.

Nie toleruję za to piercingu w miejscach innych niż uszy i pępek ;)
Lubię się przytulać i całować, chodzić za rękę - musisz lubić kontakt fizyczny żeby z mną wytrzymać.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Bez zmartwień gdzieś na odludziu, w łóżku z ciepłą czekoladą w ręce, z spokojną muzyką w tle i całym czasem tylko dla nas ;) Tak na prawdę to każde czułe spojrzenie i uśmiech drugiej połówki zrobi mi dzień.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub to sprawa otwarta - mogę wziąć, nie muszę.
Dzieci chciałbym mieć, ale wiadomo, że te dwie sprawy to jeszcze nie tak bliska przyszłość.

Z używek osobiście pijam tylko alkohol, różne rodzaje piw, win i whisky - z wódką rzadko mnie widać.
Papierosów nie lubię, trawka na mnie nie działa.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonypoznan < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Maciej 22 Poznań

Zgłoszenie nr 393 z dnia 2018-11-03 20:18:30

Imię...

źródło: comment_4KTs1F8AEzT2G7LOWC0kYYzGzkUlLtMP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz