Wpis z mikrobloga

Bitmain aktywuje AsicBoost dla Antminerów S9

Producent komputerów górniczych, wydał aktualizację oprogramowania dla swoich urządzeń Antminer s9, używając kontrowersyjnego kodu, aby umożliwić im wydajniejsze wydobywanie Bitcoina. Bitmain ogłosił w poniedziałek, że właśnie wydane oprogramowanie będzie obsługiwać „jawną funkcjonalność AsicBoost”, zwiększając prędkość dla górników. Warto zauważyć, że choć Bitmain dopiero teraz umożliwia urządzeniom kopalnianym korzystanie z AsicBoost, układy te są już w stanie obsłużyć tę funkcję na poziomie sprzętowym. Zapewni to, że maszyny Bitmain będą nadal skuteczne w wydobywaniu kryptowaluty numer jeden, a jednocześnie zwiększą ilość hashrate sieci Bitcoina i zmniejszą jego negatywny wpływ na środowisko.


@bithub: Gówno się zwiększy a nie hashrate bitcoina, bo AsicBoost nie działa na nim przez transakcje segwitowe. AsicBoost działą tylko na bcashu, między innymi dlatego Jihan go stworzył i był przeciw segwitowi.

Rzuciłem okiem na ten wasz wpis i oczywiście nie było warto. To jest właśnie poziom polskich ekspertów krypto. Mieli w dupie technologię, otworzyli portal w 2016 bo zrobiło się popularne, ale technologię nadal mają w dupie. Tyle warte są rzeczy których można się dowiedzieć. Bardziej wprowadzicie w błąd niż da jakieś korzyści czytanie takich artów.
Jeszcze kiedyś myślałem że z czasem ludzie się wdrożą i ogarną w temacie. Każdy kiedyś w końcu zaczynał. Jednak pomimo czasu nic się nie zmienia na lepsze...

Zamykajcie portal koniec shitcoinów i hype na krypto, pewnie widzicie po ilości odsłon. To nie zawróci.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyberpunkbtc: nie wygrasz w tym przypadku ponieważ rozmawiasz z ekspertem. Dlatego zawsze będę stał po jego stronie w tym sporze. Zresztą już raz udowodniłeś mi, że tylko Twoja prawda jest prawdą w przypadku Andreasa. Nie potrafisz dyskutować. Zakrzyczysz przeciwnika zanim zdoła cokolwiek powiedzieć. To co napisałem jest podobne do sziciarzy ale prawda jest taka, że prawdopodobnie nie masz racji. Ja nie jestem w stanie tego ocenić bo nie mam kompetencji.
  • Odpowiedz
@pawlo74: No z Andreasme faktycznie tak było... Wrzuciłeś jeden i ten sam jego stary filmik.Pożniej napisałeś o nowym jakieś kłamstwa że w kilkuminutowym filiku coś gadał o inflacji i forkach bitcoin. Przesłuchałem, nic takiego nie było. Zapytałem cię w którym momencie. Nawet ci wkleiłem transkrypcję z z napisów z yoputuba gdzie mówił dokładnie odwrotnie i twierdził że forki btc są złe. Zamilkłeś.
Tak wyglądała nasza rozmowa o Andreasie.
  • Odpowiedz
@pawlo74: To było śmieszne. Wrzuciłem ci treść napisów z tego filmiku z której wynikało coś odwrotnego niż twierdziłeś. Tu nie chodziło o spór. Napisałeś kłamstwo że powiedział coś czego nie powiedział. Nie potrafiłeś wskazać momentu gdzie bo go nie było. Nie mogłeś tego zrobić. Proste. Tak wyglądało twoje atakowanie Andreasa. Jeden stary filmik o dogecoinie który wiecznie przytaczasz i jakiś wymysł o nowym filmiku.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Jest i ta dyskusja. Prosty filmik trwający 5 minut. Nawet nie potrafiłeś napisać co ci w nim nie pasuje :)
Może w końcu mi zdradzisz co tak strasznego tam powiedział, bo przesłuchałem cały i nic nie znalazłem. Ty nie chciałeś zdradzić co ci nie pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak wyglądała rozmowa o Andreasie... Nawymyślałeś coś że gada głupoty i jest z nim coraz gorzej,
cyberpunkbtc - @pawlo74: Jest i ta dyskusja. Prosty filmik trwający 5 minut. Nawet ni...

źródło: comment_uR0nnG6Sad2fRtAQwYiW18gw4Y7IqDkg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz