Wpis z mikrobloga

Albert 25 Warszawa

Zgłoszenie nr 387 z dnia 2018-11-01 19:41:36

Imię: Albert
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Łączę pracę z pasją. Od dziecka łączy mnie coś więcej z motoryzacją niż tylko umiejetność naśladowania dźwięku aut. I chyba jestem jedną z nielicznych osób, które wolą poniedziałek od piątku, bo praca daje mi wiele radości.

Wygląd
Mam 198 cm wzrostu, ~92kg wagi, nie jestem grubasem jeśli o to chodzi. Styl różny, do pracy niby powinienem ubierać się poważniej, ale jak przychodzę w bluzie to nikt pretensji nie ma. Lubię gdy jest zimniej chodzić w swetrach, ale uwielbiam też czasem założyć spodenki dresowe. Stety niestety czego nie założę to się wyróżniam przez mój wzrost, dlatego raczej wole stonowane kolory chociaż mój ulubiony kolor to czerwony.

Zainteresowania
Typowy mężczyzna. Fizyka kwantowa a po godzinach gdy już nie ratuje powodzian w Malezji, składam z babcią komputer kwantowy by odkryć dlaczego Ewka Zagajewska powiedziała 40 lat temu mojej babci że jeszcze zobaczy. Tak poważnie to lubię grać, latem piłka nożna + wakeboard, zimą squash + piwko po. Do tego bardzo dużo jeżdżę ze znajomymi samochodami, raczej moimi bo oni nie potrafią prowadzić. Tak, jazda samochodem to też hobby.

Czego oczekuję?
Kobiety. Zdecydowanie. Od biedy może być Alex, byleby w dowodzie była kobietą. Próbuje być śmieszny ale sam raczej częściej zachowuje powagę, więc szukam raczej osoby ułożonej, która nie zachowuje się jakby miała 15 lat. Ale też żeby nie miała kija w ... Może być starsza, byleby jeszcze nie pobierała emerytury, ale może być też młodsza, tak żeby 500+ na nią też już nie obowiązywało.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Bardzo lubię zwiedzać polskie miasta, nie tylko te duże. Fajnie by było pojechać do któregoś, pozwiedzać, zjeść coś dobrego na mieście i pójść spać bo jutro czeka robota.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Spoko, kiedyś chyba można wziąć. Uwielbiam dzieci, więc sam kiedyś napewno chciałbym mieć. Czasem wypije piwko, ale to raczej sporadycznie po jakimś sporcie.

Nie lubię seriali, chyba że mam je z kim oglądać.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Albert 25 Warszawa

Zgłoszenie nr 387 z dnia 2018-11-01 19:41:36

Im...

źródło: comment_BcRIa6nobgdqqE9BxyzQXqYIgV9kfvSa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz