Wpis z mikrobloga

Mirki z Zabrza - już w niedziele II tura wyborów! Mówiąc szczerze, jak dla mnie jest to tragiczny wybór - bardzo żałuje, że kandydat na którego głosowałem nie przeszedł dalej (Żbikowski). I ogólnie przyznam bardzo mnie zniechęca brudna kampania jaka jest prowadzona przed tym głosowaniem. Nie mniej zapytam: Kogo poprzecie w II turze wyborów prezydenckich w Zabrzu?

#zabrze #wyborysamorzadowe2018

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich w Zabrzu?

  • Małgorzata Mańka-Szulik 44.1% (15)
  • Agnieszka Rupniewska 35.3% (12)
  • Oddam głos nieważny 5.9% (2)
  • Nie pójdę na wybory 14.7% (5)

Oddanych głosów: 34

  • 6
  • Odpowiedz
@Mrboo: Osobiście mam identyczny dylemat... Ale powiem tak - znam trochę osób z Zabrzańskiego PO i są to naprawdę w porządku osoby (Olichwer, Juroszek, Urbańczyk, Potyka), które realnie działają w tym mieście i można im dużo zasług przypisać. Wiem, że Rupniewska to kukiełka wyborcza i sama z siebie za dużo nie da podczas kadencji, ale jest to szansa właśnie dla tych osób, które są aktywne już od dawna i szansy swojej
  • Odpowiedz
@Masterczulki: @Mrboo: Również mam ten problem i żałuje, że Żbikowski nie wygrał bo raz, że LZ ma bardzo fajny program to znam trochę ludzi z tego środowiska.

@Peter_Mountain: Sam ma wrażenie, że ze Skutecznych zrobiła się patologia trzymająca się stołków. O ile trzeba przyznać, że MMS rozruszała trochę Zabrze w przeciwieństwie do swoich poprzedników (na ile to jej zasługa a ile dotacji z UE to już mi ciężko ocenić)
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria Każdy popełnia jakieś błędy młodości ;) To było 8 lat temu. Kobieta dorosła i zmądrzała. Natomiast tak jak mówiłem - głosując na nią głosujesz na PO. Mi to nie przeszkadza, a jeżeli mowa o Zabrzu to wręcz pasuje (czyt wyżej).
  • Odpowiedz