Wpis z mikrobloga

#telewizory #samsung #lg #mediamarkt #mediaexpert #rtv #kiciochpyta
Czy zna się ktoś z Was dość dobrze na telewizorach? Chciałbym kupić taki do 2000zł, 45-50", najlepiej 4k. No i byłem już dzisiaj w 3 najpopularniejszych sklepach i spotkałem się z różnymi opiniami doradców. Jeden mówił, że marka ma znaczenie jeśli chodzi o awaryjnosc i najlepiej Samsunga brać;
Drugi powiedział, że teraz marka nie ma żadnego znaczenia, bo tv zepsuje się zaraz po upływie gwarancji i poleca dokupić ubezpieczenie na 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po chwili powiedział, że nawet jak się nie zepsuje w te 5 lat to najlepiej uderzyć młotkiem i zeznać że to dziecko popsuło, i tak wymienią na nowy XD
W trzecim sklepie już troszeczkę zdezorientowany usłyszałem podobnie, że marka nie ma szczególnego znaczenia i poleca ubezpieczenie, jednak już uszkodzenia mechaniczne nie wchodzą w rachubę. Jak to jest u Was? Mieliście przypadki że faktycznie od razu po upływie gwarancji telewizory się psuły?
  • 11
  • Odpowiedz
@tbw_kjkszpj: jak rokiem temu kupowałem tv w media expert tv to gościu nie chciał mi dać spokoju, jak powiedziałem, że nie chce ubezpieczenia, zaczął wymieniać jakieś losowe zdarzenia do których mogłoby dojść i TV by się #!$%@?ł, ale #!$%@? był męczący :/
  • Odpowiedz
Sprzedawcy przede wszystkim muszą sprzedać usługę ubezpieczenia/gwarancji a sprzęt to już niestety sprawa mocno dyskusyjna. Może i trafisz na gościa który ci faktycznie pomoże bo będzie miał w nosie targety. Ale 4k i 2000? To może samsung z szóstej serii z zeszłego roku (MU6102), brat sobie kupił i śmiga.
  • Odpowiedz
@tbw_kjkszpj: Bywa tak i tak, jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz czy cie ktoś robi w bambuko z promocją, szczerze polecam Pepper.pl stronka na której ludzie wrzucają promocje (też tv), warto czytać komentarze, dużo osób weryfikuje okazję i wypisuje plusy i minusy danego urządzenia z okazji. Możesz też śledzić mydealz.de jak będzie black friday / cyber monday i kupić na Amazonie w dobrej cenie
  • Odpowiedz