Wpis z mikrobloga

@lajsta77 nie każdy jest w stanie ściągnąć laktatorem. Mi (że tak powiem obrazowo) tryskalo z piersi, ale ściągnąć mogłam tylko 20 ml. Podanie prosto z piersi jest całkiem wygodne, wyciągasz i masz. Skoro chciała tak długo, to nam nic do tego. Mi by się aż tyle nie chciało, ale co kto lubi :)
@lajsta77: wygląda dziwnie, bo to w naszej kulturze prawie niespotykane zjawisko (niewiele się tym chwali). Tak naprawdę przeciwskazań zdrowotnych nie ma, a jak sobie uświadomisz, że piersi są po to, by karmić dziecko, a nie wyglądać czy podniecać to widzi się to inaczej.
tylko przy 5 latkach wyglada dziwnie


@lajsta77: bo z karmieniem piersia ludziom kojarza sie glownie niemowleta, ktore nie moga przyjmowac innych pokarmow.
Ale warto pamietac, ze mleko to nie tylko jedzenie, to takze przeciwciala, to takze komorki macierzyste :)

Mi (że tak powiem obrazowo) tryskalo z piersi, ale ściągnąć mogłam tylko 20 ml. Podanie prosto z piersi jest całkiem wygodne, wyciągasz i masz


@bird_girl: ja niedawno odkrylam, ze rewelacyjnie sie
@agaja ta, gorzej, że od 8 miesięcy karmię z 1 piersi :D ale teraz to już i tak nie ma znaczenia, bo dziecko zre stałe aż miło i nie karmię już tak często. A jak mnie nie ma to zaśnie i bez cyca :)