Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Wszyscy abonenci CANAL+! Apeluje do was!

Zamiast narzekać na jakość usług, sugeruję zadzwonić z reklamacją na działa techniczny. Jak nie zaczniemy tego zgłaszać i/lub nie zrezygnujemy z abonamentów to nic z tym nie zrobią!

Ja zadzwonie w trakcie przerwy z oficjalną reklamacją usług i będę żądał wyjaśnień, w innym wypadku wstrzymuje opłatę za dekoder 4k oraz kanał 4k.

#mecz
  • 18
w innym wypadku wstrzymuje opłatę za dekoder 4k oraz kanał 4k


To ci wypowiedzą umowe i zwindykują kare xD
W regulaminie usług masz, że iti neovision nie odpowiada za wiatr, temperature w hiszpanii, warunki jakie im dali w budach i wilgotność potwierza xD
@Jaracz_Joint moduł tez, chociaż nie każdy, bo któraś rewizja ma luke, i zaraz ten ich ekskluzywny 4k będzie latać w sharingu hjehjehje, no nic miłego kibicowania kumplu, i oby wam naprawili ten dźwięk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korni007: ja z miłą chęcią wydawałbym pieniądze na sensowne usługi ale takich na polskim rynku nie ma, za sprawą połączenia dwóch największych firm w jedną firmę która stworzyła sobie monopol.

Mam się obrazić na usługodawce i ostatecznie nie oglądać tego czego chciałbym oglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°)?
@Jaracz_Joint ja tez bym wydawał. Ba gdyby u mnie był jakiś dostawca (kablówka) oferująca full PL i do tego bez ich modułu/tunera tylko sama karta to z chęcią bym dał za to nawet 150zl. Ale takiego nie ma, a z sat to sam widzisz. C+ musisz mieć tuner lub moduł, CP to samo. Spoko niech robią tak dalej, zaraz nikt nie kupi tego gówna. I wtedy może da im do myślenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korni007: do niedawna miałem podłączony własny dekoder - technisat jeszcze ze starą kartą z C+ która nie jest przypisywana do dekodera. Ale zaczęli coś kombinować i niektóre programy przerywało, w dodatku czytałem że Canal+ rozsyla wirusa który po pobraniu powoduje że stare typu karty stają się nieaktywne zmuszając do wymiany na nową kartę.
@Jaracz_Joint no tsz właśnie. Kumaci w temacie nie wymienili cameleonow i kupili tuner na linuxie (Enigma2). Wgrali odpowiedniego oscama i śmiga dalej. Niestety wszystko parują, a zaraz klientów nie będą mieli ;) ale bardzo dobrze oby dało im to do myślenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korni007: ja się podałem, miałem dość kolejnego czytania, kolejnego zapoznawiania się, konfigurowania, ogólnie rzecz mówiąc nie chciałem marnować mocy obliczeniowej mojego mózgu i mojego czasu żeby znowu szukać innych metod.

Stwierdziłem, #!$%@? kupię sobie 4k będę miał ładny obraz.

No i mam, o dźwięku nic nie wspominali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korni007: szkoda że nie ma konkurencji na rynku. Co to ma być, dwie firmy? Gdzie inni operatorzy jak się pytam?

A to z modułami to swoją drogą. Robią sobie co chcą a jak ci się nie podoba to przecież możesz zrezygnować z usługi i iść gdzie indziej.. No właśnie...