Wpis z mikrobloga

jesteś prześladowany za wiarę innego wyjaśnienia nie widzę


@WujaAndzej: Nie, no mam nadzieję, że nie dokonujemy tu żadnego filtrowania różnych poglądów. Wpis był neutralny, nikogo nie atakował i wciąż mam nadzieję, że to mały błąd moderatora.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Gdy określona przez algorytm liczba osób doda cię na czarną za pomocą najechania na twój nick przy wpisie w gorących, to w pewnym momencie ten wpis jest usuwany z gorących.
Hash jaki ma kłódka (ten przycisk czarnolistowania) przy wpisie rzeczywiście różni się od hasha z innych wpisów, więc możliwe, że tak to działa. A przynajmniej tak tłumaczyła administracja
  • Odpowiedz
Gdy określona przez algorytm liczba osób doda cię na czarną za pomocą najechania na twój nick przy wpisie w gorących, to w pewnym momencie ten wpis jest usuwany z gorących.

Hash jaki ma kłódka (ten przycisk czarnolistowania) przy wpisie rzeczywiście różni się od hasha z innych wpisów, więc możliwe, że tak to działa. A przynajmniej tak tłumaczyła administracja


@Krathac: To trochę głupie bo w ostatnim roku na czarną z tego
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Zgadza się, z tym algorytmem białkova były już problemy wcześniej. Były podejrzenia, że to wcale tak nie działa. Pamiętam sytuację, że mój wpis został wyrzucony z gorących, ale akurat w tym przypadku opcja algorytmowa była możliwa
  • Odpowiedz