Wpis z mikrobloga

Do tej pory śmiałem się z Ozdoby - jego "gry" i skojarzeń. Dziś jednak zrozumiałem, że to człowiek natchniony, wizjoner, ponieważ przydarzyła mi się historia, która każe mi uznać, iż stałem się częścią GRY. Otóż od dłuższego czasu czułem coś dziwnego w powietrzu w relacjach z żoną. Pozornie wszystko było normalnie, ale po pewnym czasie wspólnego życia wyrabia się taka intuicja, która pozwala ci rozpoznawać pewną negatywną energię. Mój plan był prosty - powiedziałem, że jadę z kolegami na ryby po pracy i wrócę koło 22-23. Auto zostawiłem przy mieszkaniu, żeby mój plan wypalił, wspomniałem, że jedziemy wozem kolegi. Skończyłem robotę jak zwykle, około 16 i faktycznie poszedłem do kolegi, ale mieszkającego naprzeciwko, wtajemniczonego w mój plan. W budynku, w którym mieszkam, są zaledwie 4 mieszkania, z czego jedno jest niewynajęte, w jednym zamieszkuje starsze małżeństwo, także teoretycznie osoba trzecia wchodząca do domu musiała iść albo do mnie, albo do mieszkania naprzeciwko. Nie musiałem czekać długo, około godziny 17 zajechał pod chatę jakiś wysłużony samochód, z którego wyszedł dziwnie ubrany blondyn z kwiatkiem w ręku. Zaświeciła mi się lampka ostrzegawcza. Postanowiłem wyczekać 20 minut i pójść do domu, licząc, że złapię go na gorącym uczynku z małżonką. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Kiedy byłem obok drzwi wejściowych usłyszałem głośną muzykę dobiegającą ze środka. Wyobraziłem sobie, że ma ona na celu zagłuszenie wiadomych dźwięków. Dynamicznie i nerwwowo przekręciłem klucz w drzwiach i wparowałem do środka. Moim oczom okazał się roznegliżowany gość, który w rytm muzyki rozbierał się przed moją żoną. Momentalnie się obrócił i zdębiałem. To Dawid Ozdoba. Stałem jak wryty i nie wiedziałem, jak się zachować. W końcu wydukałem do żony: "co ty robisz, dlaczego?". Ona spojrzała na mnie z wyrzutem i wypaliła:" wyjeżdżasz z kumplami na ryby, a dziś nasza czternasta rocznica ślubu." - 14 - pomyślałem - coś mi to mówi... Spojrzałem jeszcze na striptizera zmieszanym i pytającym wzrokiem, a ten cichutko wymamrotał: tik tak tik tak tik tak...
#ozdoba #patostreamy #danielmagical #famemma #pasta