Wpis z mikrobloga

Mirki, jak mogę wejść do Recovery Mode na Androidzie 9.0? Nie ma już opcji zaawansowany start. Teraz jak wchodzę w te menu gdzie mogę wejść do bootladera lub do recovery to do bootladera normalnie się da, a jak chce do recovery to ciągle mi zapętla i ląduje w tym menu z powrotem. Wgrany mam blu_spark, najnowszą dostępną wersję na mojego Oneplusa 6.

#android #oneplus #oneplus6 #root
  • 31
@sniety na tym wchodzę do tego menu, gdzie mam do wyboru reboot to bootlader i reboot to recovery, z tym, że do bootladera normalnie mi wchodzi, a jak klikam reboot to recovery to po restarcie ląduję w tym samym menu.
@xGogi nie ma już tej opcji na Androidzie 9.0. Apkami też próbowałem, ten sam efekt. Dziś pewnie wgram na nowo recovery, tylko wgram już enchiladę pewnie, żadnych danych nie stracę przy wgrywaniu tego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cherrz: Są 2 sposoby na wejście do recovery w Pie. Pierwszy to instalacja aplikacji np. Quick Reboot (wymaga roota). Drugi to instalacja najnowszej bety 5 Pie gdzie wraca opcja zaawansowanego rebootu w opcjach deweloperskich.
@Crusio przez tą aplikację jak wchodzę do recovery to jest to samo, co przez trzymanie vol down + power button czyli i tak wchodzi mi do tego menu, a nie do recovery. Nie wiem, może serio się coś źle wgrało. Dziś wgram enchiladę najnowszą.