Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki.
Przymierzam się do zakupu konsoli. Ostatnia jaką miałem to Xbox 360 zaraz po premierze potem przerzuciłem się na PC i tak zostało więc za bardzo nie jestem w temacie pudełek do TV. Jak to wygląda na dzień dzisiejszy? Lepiej kupić PS4 czy Xbox One. Dodam że konsola będzie używana głównie do wieczornego grania z mój #rozowypasek na splitscreenie, nie wiem czy ten termin jeszcze obowiązuje i czy w ogóle dalej produkują gry do takiego grania, ale chodzi o granie na dwa pady przy jednej konsoli. Od czasu do czasu chciałbym ograć jakieś exy ale to drugorzędna sprawa. Jak sytuacja wygląda z takimi grami? Więcej ich na Xboxie czy PS i czy w ogóle warto teraz kupować którąś z tych konsol po tak długim czasie od premiery. Dodam że raczej nie celuję w Xbox One X ani PS4 Pro tylko w te bardziej podstawowe ich wersje (lub też slim) ponieważ do grania na codzień w najnowsze gry używam PC. Która z tych konsol bardziej nadaje się do takiego 'niedzielnego' grania na dwie osoby biorąc pod uwagę że raczej gry wyścigowe odpadają. Dzięki wszystkim za pomoc (ʘʘ)
#xboxone #xbox #ps4 #konsole
  • 12
@patkooo: bierz PS4 slim, dużo więcej exów i do tego naprawdę dobrych, a nie 5 odsłon Forzy. Dużo więcej znajomych pewnie ma PS4 to możesz pożyczać gierki, ogólnie więcej PS4 jest w obiegu, więc więcej gier w obiegu, niższe ceny przez to.
@patkooo: Jak tylko do sporadycznego grania to Xbox bo masz wygodniejsze pady od PS no i masę subskrypcji czyli EA Access + Game Passa a w innym przypadku polecałbym PS4 bo ma sporo dobrych gier do solowego ogrywania na kanapie. Dołóż też kasy do Xboxa One X lub PS4 Pro bo nie będziesz się wtedy wkuriwał jak będzie spadek z 30 fps.

Ja mam do sprzedania Xboxa One X Project Scorpio(na
@patkooo: jak tylko gierki na split screenie, to kup sobie xboxa one s - są bundle często w śmiesznych cenach około 800 zł. Jak nie tylko gierki na split screenie, to popytaj znajomych jakie mają konsole i kup takie jaką ma większość, to pogracie sobie online.
@flisek94: żaden z moich znajomych nie ma żadnej z konsol więc mój wybór jest oparty tylko na grach dla dwóch osób, bo ceny są porównywalne więc na nie nie patrzę.
@DubStep_Gun nie wiem czy warto wydawać tyle kasy na Xbox one X czy PS4 Pro jak to będzie moja poboczna platforma do grania tylko co jakiś czas,
@Adams_GA ty śmieszku ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oskar15 switch
@Adams_GA: nikt ciebie o odpowiedź nie prosi jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. Mirki wyżej jakoś mogli normalnie mi pomóc pomimo tak meczacego tematu wałkowanego miliony razy ()