Wpis z mikrobloga

Będę potrzebował drukarki i skanera. Możecie polecić jakiś sprzęt?

Druk raczej tylko czarno-biały. Małe ilości, pewnie do 100 stron miesięcznie, czasem długie okresy bez drukowania (wtedy tusze nie zasychają czy coś?). Komunikacja najlepiej bez żadnego kabla. Fajnie jak w przypadku druku dwustronnego nie trzeba by nic obracać ręcznie, ale nie jest to wymóg.

Z 7 lat temu miałem Epsona ale nie byłem zadowolony, trochę rozlewała, itp.

#kiciochpyta #drukarki #komputery
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG78: w twoim przypadku laser ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może DCP-1610WE dobry sprzęt i tani w eksploatacji bo zamienniki za 5dyszek max i na 1k stron
@eXooo: podpinam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@MG78: właśnie to urządzenie chciałem polecać.
Jeśli obejdziesz się bez WiFi - Brother DCP-1510 E
Jeśli potrzebujesz WiFi- wspomniany wyżej Brother DCP-1610 WE

Koszty eksploatacji możesz sprawdzić u mnie na stronie, ale uwierz mi, jest dobrze.
- Rudy z DrTusz.pl
@MG78: Tylko Brother polecam serie DCP np j315w albo coś nowszego.
Samemu mam i 2 osoby inne kupiły wszyscy zadowoleni.
Plusy:
Tanie tusze komplet 10zł czarny + cyan magenta i yellow - wreszcie nie patrzysz czy coś w kolorze czy nie drukujesz jak leci :) Dorabiałem sobie karty do planszówek za friko :D
Wifi - dajesz sobie gdzieś w rogu i sobie jest możesz skanować bezprzewodowo jak i drukować nawet z
@doeros: Nie miałeś problemów z łączeniem przez Wi-Fi ze swoim DCP-1610WE?

Mam DCP-L2532 DW i komputer pokazuje mi ją offline (konfigurowałem wszystko przez kabel, później ustawiłem wi-fi) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@doeros: Chyba ogarnąłem i bez Brothera sobie radzę.

Pozwól jeszcze, że skorzystam z twojej wiedzy, czy da się jakoś łatwo zaprogramować przycisk Skanuj, aby skanował mi do jednym kliknięciem, bez konieczności wybierania za każdym razem urządzenia, typu skanownaia, itp?