Wpis z mikrobloga

@patoologiaa: ok jak coś posiada np 2 100% oryginalne pady to można dać więcej, ew jakby było sporo gier i biblioteka była jakoś bardzo pod twój gust, ale generalnie można mieć sprawnego psa nawet z padami do 300 zł, sprzedawcy ppróbują jak to zwykle na polskim rynku wtórnym przeciągać linę i zawyżać cenę, myśląc że ich 8 letni sprzęt jest wart #!$%@? wie ile, no ale nie jest xD. A allegro>olx
@Xardin: hmm to ja ci dam rpzykład mój ps3 + move + kamerki + 2 pady org + 10gier pudełko RDR Unchartedy itp + na dysku Persona 5 sama wartość 150+ no ni kuni , TLOUS z dodatkami, Dragon Dogma, kigndom alamur . Tombrider , Diablo 3 , heavy rain beyond itp.. I uważasz że coś takiego powinno iść za 300zł bo ma 8 lat? mamy wolny rynek
@patoologiaa: przecież dałem ci wyjątek, naucz się czytać. Taki zestaw to akurat duży wyjątek może top3% najlepszych ofert na alledrogo. Jak ktoś chce konsolę z paroma grami i samemu sobie budować bibliotekę (te gry realnie na wyprzedażach kosztują od 21-50 złotych) to na pewno nie powinien się dawać naciągać na zestawy powyżej 300 zł (złaszcza że super slimki chodzą drożej mimo iż są gorszę od slimek, ludzie tak naprawdę nie mają