Wpis z mikrobloga

xD ale byłem #!$%@?, mimo byciem bi, jeszcze 3 lata temu, byłem w kuj skrajnym homofobem, swoje "podwójne standardy" traktowałem jako powód do wstydu i zaburzenie, a przy okazji jak teraz patrzę na argumenty jakie mają ludzie przeciwko tęczowym, to myślę sobie "#!$%@? co? xD" ale zaraz sobie przypominam, że miałem dokładnie takie same lol lul lil xD #bekazpodludzi #bekazsiebie #homofobia #teczowepaski
  • 27
  • Odpowiedz
  • 7
@Osculum_Infame najgorszę było to, że się nie dało pogodzić tych dwóch stron, wewnętrzny konflikt, nienawiść do samego siebie, ciągła walka z samym sobą, kilkugodzinne przemyślenia związane z niespójnością informacji, uczucie dwóch osobowości o innym charakterze i poglądach, potrafiłem nie rozpoznać siebie z przed 30 minut, ogólnie dziwne czasy. I właśnie te konflikty, które miałem z samym sobą kształtowały mnie i wskazywały właściwą drogę po której teraz podążam
  • Odpowiedz
@SuperWonderHappyBoy: Spoko, ja miałem tak samo. Oczywiście nie wyżywałem się na nikim, ale mimo bycia homo bardzo to piętnowałem i można rzecz że byłem konserwatystą bardzo zagorzałym. Po prostu myślałem, że mi przejdzie albo dam radę żyć samemu. Nie, nie przeszło mi i nie potrafię żyć samemu. Mimo tego że nadal jestem wierzący to postanowiłem żyć normalnie, razem ze swoją drugą połówką. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To
  • Odpowiedz