Wpis z mikrobloga

Polacy czyli jeden z najbardziej zapracowanych narodów na świecie dostali dzień wolnego i mają wsciek mozgu. Hurr durr PKB spadnie. Uspokajam, będziecie zapieprzac do końca życia, a na starość dostaniecie za to 1000zl emerytury po czym po kilku latach umrzecie na zawał.
#4konserwy #neuropa #takaprawda #polska
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ribelo to nie jest coś co jest oficjalnie diagnozowane ale pracoholizm to nie jest nic pozytywnego. Nie muł pracoholika z kimś kto ciężko pracuje albo lubi swoją pracę. Dla nich praca jest celem samym w sobie a nie to żeby coś skończyć więc z pracoholikami ciężko się pracuje w zespole.
  • Odpowiedz
@Rhaegson: @grucki: ehh za to kocham wykop, dwa przegrywy wypisują bzdety kim oni to nie są. XD
Kisnę z was obu niemożebnie, jeden właściciel potężnej fabryki, drugi potężny chirurg do tego dyrektor szpitala.
  • Odpowiedz
@grucki: no kisnę do tej pory.
@Rhaegson: no ale plus dla ciebie bo chociaż pojęcie o procesach w firmie masz szef moze być dumny( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam wolnego w ten dzień nie mam ale to mój wybór a nie pisu
  • Odpowiedz
@grucki Zaprzeczam. Rozumiem, że to magiczne słowo nagle zmieni twój pogląd? Szkoda słów...

@Grubsztyk Swoją drogą to nigdzie w sumie nie wspomniałem, że jestem szefem POTĘŻNEGO przedsiębiorstwa. Wydaje mi się jednak, że poza prezesowaniem są inne intratne stanowiska czy to w dużej firmie produkcyjnej czy usługowej ;)
  • Odpowiedz
@Arsenic przeciez zaklady produkcyjne pracują świątek piątek i zwykle mają tylko przerwe technologiczną w grudniu. Nie slyszalem o zakladach które w każde święto w kalendarzu wyłączały linie. Także argument nie trafiony.
Natomiast decyzja o tym dniu wolnym owszem jest nie przemyślana, bo mogli to ogarnąć w grudniu 2017 i wtedy nie byloby zadnych problemow a tak ktos kto ma zaplanowana sprawe w Sądzie na 12/11 bedzie mial kilka miesiecy opoznienia
  • Odpowiedz
@grucki człowieku na prawdę nie daje Tobie do myślenia to że tyle osób Tobie tłumaczy że będą z tego miały wiele problemów. Jeżeli 90% osób mówi że szczepionki są ok to nie znaczy że są ok, ale znaczy to że jeżeli jesteś w tych 10% negujących ich skuteczność to powinieneś poważnie przemyśleć swoje stanowisko. Ja pracuję w sektorze finansowym w IT. Jestem pewny że przez takie wprowadzanie dnia wolnego na kolanie
  • Odpowiedz
Chłopcze.... (bo jeżeli pracujesz znaczy jesteś fizycznie dorosły mentalnie zaś chłopcem). Wyobraź sobie że moi Pracownicy mieli wejść 12.11 na budowę (w poniedziałek miałem umówioną dostawę materiału) i skończyć montaż w piątek... w następny poniedziałek wejść na następną pracę... tylko że dostawa nie wjedzie w poniedziałek i nikt mi nie da głowy że wjedzie 13go bo wtedy Firma dostarczająca materiał ma umówione kursy z materiałem w inną część Polski. Bez mojego montażu
  • Odpowiedz