Wpis z mikrobloga

XDDDDD

Mam poczucie, że my w ramach Unii Europejskiej mamy niedosyt demokracji. Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, dlaczego Unia zabrania tego, zabrania tamtego.

Dlaczego na przykład w sklepie nie można w tej chwili kupić już zwykłej żarówki, można kupić tylko żarówkę energooszczędną. Nie wolno kupić, bo Unia zakazała.

To są problemy, nad którymi zastanawiają się ludzie. Nie wiem, czy to przypadkiem nie jest jedna z przyczyn brexitu.


#neuropa #polityka #bekazprawakow #bekazpisu
NapalInTheMorning - XDDDDD 
Mam poczucie, że my w ramach Unii Europejskiej mamy niedo...

źródło: comment_h6UI9oSy8Dz4SUOgqgrnfrd8x0sYviXT.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: przecież ma rację - społeczeństwo jest już pogubione w strukturach europejskich, ich instytucjach, aktualnie w różnych organach UE dzieje się bardzo dużo, prawo stanowione na tym poziomie jest masowo, ciągle napływają nowe dyrektywy wymagające krajowych implementacji (niekiedy trzeba się ostro nagimnastykować, żeby to włączyć do prawa krajowego), przeciętny brytol czuł się zagubiony w tym całym unioeuropejskim napływie, które skutkowało tym, że wiele decyzji go dotykających nie zapadalo już w Londynie,
  • Odpowiedz
fajny ten prezydent, taki niezbyt inteligentny.

Doskonale się wstrzelił w potrzeby swojego elektoratu.


@przeciwko78: Żadna nowość. Jak przedstawiciel PIS wypowiada się na forum międzynarodowym, to tak naprawdę nie mówi do obcych nacji, tylko do swojego elektoratu w Polsce. W jego wypowiedziach nie ma większego sensu, ale jest sporo wzniosłych zdań, które pisowskie media mogą później cytować.
  • Odpowiedz