@Minieri: Zgodze sie ale watpie zeby w takiej sytuacji to krycie cos dalo, choc moze by go jakos probowal przepchnac czy zblokowac cialem czy cos... A wkurzylem sie po tym meczu, remis byl na wyciagniecie reki, a tu szybka bramka i side passy a'la Jordan Henderson do konca 1 polowy... Wiedzialem, ze nie wytrzymają takiego tempa i wysokiego pressingu jak w 1 polowie i zaczną się błędy. Szkoda tej bramki bo
@SirMattBusby: Myślę że jakby Matić krył Dybalę 1 na 1 do końca (a w sumie nic innego sensownego nie mógł zrobić) to byłby w stanie przeszkodzić mu w oddaniu łatwego strzału jakimś wślizgiem. A co do przebiegu meczu to jako kibic United powinieneś docenić że skończyło się "tylko" 0:1 bo to co United robiło w 1szej połowie to tragedia i szkoda mi że Juve nie wykorzystało tej ogromnej przewagi żeby strzelić
@Minieri: No tak jak pisałem, przysnął, a szkoda. Moim zdaniem o ile United pozwalało i w 1 połowie nie mieli koncepsji to tak z dużej chmury Juve robiło mały deszcz bo mimo, że zostawiali im dużo miejsca to na dobrą sprawę tylko strzał Ronniego był strasznie groźny. A co do strzału Pogby to naprawdę nie wiem jakim cudem nie weszło, jest 1:52 i m.in przez to nie śpię. W United też
@SirMattBusby: Lindelof rzeczywiście dobry mecz grał, a ze słabszych występów w United to zdecydowanie Martial - nie istniał według mnie. Oprócz tego strzału w słupek/Wojtka nie pokazał nic specjalnego i skutecznie się Juve udawało wyłączyć go z gry. W końcu wiedzieli dobrze że jest groźny jak ma za dużo miejsca.
@Minieri: Niszczyli Tonego w obronie, podwajali i potrajali. Dawno nie widziałem na OT tak dobrej obrony, naprawde jestem pod wrazeniem. Teraz ogladam jeszcze powtorki i slucham studia i widze, ze ta młodzież z United zdecydowanie miała gacie pełne strachu. Kilkukrotnie w drugiej połowie próbowali siąść na Juve, mocniejszy pressing i już piłka wracała. Jakieś pozytywy są ale jeszcze im daleko.
@SirMattBusby: Z tym strzałem to oczywiście chodziło mi o Pogbę i że też nie pokazał nic specjalnego. A tak to rzeczywiście, całkiem inne United wyszło w 2giej połowie bo przynajmniej próbowali, stwarzali sytuacje. Juventus też je miał, ale w ogólnym rozrachunku myślę że 0:1 to dosyć niski wymiar kary za dzisiejszy występ United.
@Minieri: Nie mogę się zgodzić, bo mimo że w ogólnym rozrachunku Juventus wyglądał lepiej, dominowali przy pilce, otwierali strefy, byli szybsi, lepiej przenosili ciezar gry, to tak naprawdę z tych 100% okazji nie było poza golem i strzałem Ronniego. Moim zdaniem to z tego jak wyglądali na podstawie wyzej wymienionych aspektów powinno było wynikać więcej i to w jaki sposób grali i co robili, jak wyżej napisałem, powinno było im dać
@SirMattBusby: A sytuacja kiedy Dybala był sam w polu karnym przy dośrodkowaniu? Trochę więcej centymetrów i wynik byłby otwarty dużo szybciej. Była też sytuacja gdzie Lindelof w ostatniej chwili zablokował podanie Dybali do Ronaldo który był zupełnie kryty + jeszcze wolny Ronaldo który wybronił De Gea i dobitka Matuidiego którą też sięgnął. Nie było tak że przewaga Juve nie przynosiła strzałów, ale rzeczywiście przynosiła ich za mało.