Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #rozowypasek koleżanki mam do was pytanie,od pewnego czasu jestem z pewną dziewczyną,jest super dogadujemy się,od pewnego czasu wysyła mi jednoznaczne sygnały zachęcające mnie do współżycia,i tu jest problem,jestem prawiczkiem,próbuję jakoś wybrnąć z uprawiania seksu,zmieniając temat itp, i tu pytanie powiedzieć jej w prost o tym czy nie(wolały byście wiedzieć ?),boję się że dam plamy,a nie chciał bym aby była niezadowolona.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania jak jesteś miękka piczą, a widzę że jesteś, to daj dziewczynie spokój. Widocznie nie dorosłeś jeszcze do współżycia (nie wiem czemu, ale mam wrażenie że masz z 17-18 lat).
Kto normalny "próbuje wybrnąć z uprawiania seksu"? Skoro nigdy tego nie robiłeś to w jaki sposób chcesz zacząć, skoro unikasz seksu, bo jeszcze tego nie robiłeś?
Dorośnij chłopcze, poczekaj niech ci jajka wreszcie zstąpią do moszny, a tymczasem nie marnuj czasu dziewczynie.
Sam musisz ocenić, po tym na ile ja poznales jak zareaguje akurat na tą szczerość, czy ja zniechęci czy raczej nie.
Jeżeli może ja zniechęcić, to nie mów.
Moja pierwsza dziewczyna, do dzisiaj nie wie że byłem prawiczkiem.

Jak dojdziesz w 0,4758 sek. to powiesz ze tak Cię podnieca że nie wytrzymałes.
OP: @djavulen: @agaja: @troglodyta_erudyta: @wspolczujesobiezrytejbani: @LoveLight: @Rruuddaa: @ChuckFasola:
Zebrałem się dziś na odwagę(możecie się śmiać,ale serio dla mnie to strasznie trudny temat,to mój jedyny kompleks,czemu? nie wiem) bałem się jej reakcji bo jest starsza ode mnie 5 lat(ja 20,ona 25),zakochani jesteśmy w sobie po uszy,ale nie wiedziałem czego ona będzie oczekiwać,bo wiem że jest doświadczona,ale do sedna,powiedziałem jej to prosto z mostu,przytuliła mnie i
OP: @Rruuddaa: warta znajomości na pewno :D Po dzisiejszych wydarzeniach,jej reakcji itp mam nadzieje że zostanie moją żoną,znamy się 4 miesiące a z dnia na dzień coraz bardziej ją kocham :),w sumie przesiadujemy całe dni ze sobą,albo ona u mnie,albo ja u niej,wspaniała kobieta której mogę wszystko powiedzieć i zawsze mnie zrozumie/wesprze

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}