Wpis z mikrobloga

Sama z siebie zrobiła pato strim, stan wskazywał na pomieszanie alko i tych prochów co zawsze :>
Było słychać otwierane blistry z lekami, procenty popijane z kubka, aż półprzytomna spadła głową na krzesło i tak zasnęła przy otwartym balkonie.
Otępiona nie umiała wyłączyć streama, odpięła tylko telefon, a bieliznę na swoje szczęście zrzuciła na szybko pod tą białą koszulką do kamery.
Brakowało niewiele bo kilka następnych godzin co chwila włączał jej się
  • Odpowiedz
@hwdpjzk: nie wiem, musisz poczekać. Nad ranem blisko nudesów, na koniec jej kariery czekała prawie stówka, wcześniej jak wmówiła sobie, że jest zima i Boże Narodzenie śpiewając do kamerki kolędy, skakało nawet pod 250 osób, prawie miała mokro jak zobaczyła liczbe ludzi cisnących z niej beczke.
To takie coś że mają mówić nawet jeśli to będą najgorsze rzeczy, jest chora i odczuwała tym euforię.
Do tego masa bluzgów, złorzeczenie ludziom i
  • Odpowiedz
Dokładnie tak było jak pisze @syberyjski_pazdzioch. Już od 3 godziny było wręcz szkoda na to patrzeć jak widziałem to otępienie w jej oczach, opadające powieki i jak słychać byyło te kubeczki i rozsypywanie tabsów. Jak tańczyła na fotelu to jak w jakimś amoku, bez kontaktu z tym co się dzieje. A jak wracała na chwilę to po krótkiej interakcji z komentarzami wychodziła i wracała już po dawce. Ja poszedłem spać jakoś
  • Odpowiedz
@sesesesese: ja chciałem robić ale jestem skompromitowanym cwelem w temacie bo program do nagrywania ekranu mam tylko w apce Xboxa a oczywiscie zapomniałem hasła a na necie nie mogłem znaleźć żadnego YouTube download jak jeszcze były streamy dostepne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andriejewicz: @syberyjski_pazdzioch: z waszych opisów to serio wygląda jakby jakies benzo wódką zapijała. Po klonach zazwyczaj sie #!$%@? glupoty i #!$%@?. Shoty z tego to bedzie złoto. Nie rozumiem tej kobiety za #!$%@?, ona ma jakis system autodestrukcji w sobie, za wszelką cene sie kompromituje a potem #!$%@? ze to depresja i wstyd leczy lekami oraz alkoholem. #!$%@? społecznie akceptowanych cpunów
  • Odpowiedz
@hwdpjzk: a wiesz że 70-80 procent z tego co ona opowiada sama do siebie, na tej kamerze mam potwierdzone w faktach? Tam jest nawet plute na osoby z jej prawdziwego towarzystwa, lub te dawne. Zbiera się oj zbiera
  • Odpowiedz