Wpis z mikrobloga

@kaziu112 dał się poznać również jako ekspert MMA i podzielił się jedną z najbardziej fachowych analiz jaka była na vikop.ru szczególnie ubawił mnie tekst 'Magical ma większą łydkę niż Rafon biceps' xD @daniel-zwierzynski nie wstyd ci traktować tak swoich fanów?
#danielmagical #patostreamy #famemma
PogromcaPatusow - @kaziu112 dał się poznać również jako ekspert MMA i podzielił się j...

źródło: comment_IGSAWVTnoKxNn8aiDCX2qKAAgrG3UbJt.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chleb123: Gościu to jest freak fight, a nie profesjonalna walka. Tutaj wygrywa bardziej zdeterminowany i temu, któremu na koniec zostanie więcej tlenu. Zachowanie tucznika, który sądził, że już wygrał i myślał o afterku wskazywało, że polegnie z kretesem. Od początku powtarzałem, że gruby tę walkę przegra. Jedyne w czym się pomyliłem to to, że dałem mu szanse w pierwszej minucie walki xD
  • Odpowiedz
@chleb123: Co wskazywało? Kondycja, której nie ma? Technika, której nie ma? Stawiam dolary przeciwko orzechom, że taki człowiek jak Rafonix, który był megapatusem, lał się wielokrotnie, a gruby co najwyżej w papę dostawał, a dwa wyroki za pobicia mu się przyśniły jak przepowiednia... Gooby pls...
  • Odpowiedz