Wpis z mikrobloga

@abelel: ale warunki łatwe do spełnienia, wydanie karty to już zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, a wydanie 300PLN to zwolnienie z opłat za kartę. Jedyne co widzę, to 1zł za polecenie zapłaty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Gasquet: normalne, czy studenckie?
  • Odpowiedz
  • 0
@ZespolmBanku

Przecież nie będę tutaj pisał, na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a ogólny zarys problemu nic Wam nie da, jedynie pijarowo odpiszecie że wszystko gra i jest super skoro w oddziale i na infolinii mnie tylko zbywają obiecując poprawę świadczonych usług.
  • Odpowiedz
@Gasquet: ja mam od dłuższego czasu ING i sobie chwalę generalnie, choć musisz do potrzeb dopasować. Mają fajną opcję podpięcia pod kartę główną kont walutowych (które są za friko), 300zł płatności kartą i masz kartę za free, konto za free. Są oddziały więc zawsze można iść i ich #!$%@?ć jak jest coś nietak, choć nie musiałem :D
  • Odpowiedz
@Gasquet: no to zalety, które są dla mnie istotne Ci opisałem, reszta należy do Ciebie :D
Z wad: jeśli płacisz kartą PLN w walucie obcej to nie dość, że przewalutowanie po ich kursie (bankowym czyli złodziejskim) to jeszcze chyba 3% opłaty pobierają. Dlatego mam oszczędnościowe w USD, GBP i EUR, podpięte pod kartę glówną. Płacę w EUR to mi ojro bierze i bez opłat. A jak w PLN to PLNy
  • Odpowiedz
@Gasquet: Millenium jest ok, karta i konto bezpłatne przy wpływach jeśli się nie mylę z dowolnego źródła na 1000PLN i jedna płatność kartą lub BLIKiem. Do tego konto oszczędnościowe na 2,7% i lokata na 2,5%. Przy spełnieniu tego warunku masz też darmowe wypłaty w obcych bankomatach i za granicą. Przyjemna aplikacja z powiadomieniami i czytelna bankowość mobilna. Do tego premie za założenie i bonus przy zaproszeniu
  • Odpowiedz
@Gasquet: Jeśli nie chcesz się przejmować żadnymi opłatami to zdecydowanie Konto Proste Zasady w Getin Bank. Szczegółowy opis wysłałem Ci na PW. Jeśli posiadasz kod od obecnego klienta banku możesz otrzymać bonus pieniężny za założenie konta (posiadam to konto, więc kod także mogę Ci wysłać).
  • Odpowiedz
@Gasquet: Mam konto w Getinie od dłuższego czasu i nie mam z nim żadnych problemów. Do tego mają najlepiej oprocentowane konta oszczędnościowe na rynku (zintegrowane z kontem osobistym). Środki o równowartości 100 tys euro są i tak gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, więc jeśli na koncie nie będziesz trzymać większej kwoty to nawet nie masz się czym przejmować. Wówczas warto po prostu wybrać najlepszą ofertę na rynku na daną chwilę.
  • Odpowiedz