Wpis z mikrobloga

Ostatnio się zastanawiam, czy powinienem zmienić stylówkę. Staram się nie wyglądać jak typowy przegryw stulej (już nie chodzę w bojówkach i butach trekingowych), ale i tak ubieram się raczej młodzieżowo. Czasem sweter v-neck, czasem koszula, ale gównie jednak bluza z kapturem; do tego spodnie chinosy slim-fit, kurtka diverse i buty sportowe na białej podeszwie. Taki strój jest dobry dla studenciaka, a nie dla dojrzałego mężczyzny (33 lvl here).

Wiadomo, że mógłbym po prostu kupić płaszcz i jakieś klasyczne skórzane półbuty (picrel). Nawet jeśli nie są w moim stylu, to przecież nie sobie mam się podobać, lecz loszkom. Czy warto ubierać się w stylu, którego się nie lubi i nie chce?

Czy 33-letni mężczyzna ubierający się młodzieżowo nie wygląda komicznie i niepoważnie?

#niebieskiepaski #modameska #moda #ubierajsiezwykopem
Pobierz wyjzprz2 - Ostatnio się zastanawiam, czy powinienem zmienić stylówkę. Staram się nie ...
źródło: comment_zW7S0rad6zehM4tYPkfPhZjvmxuhZuhn.jpg
  • 7
to przecież nie sobie mam się podobać, lecz loszkom


@wyjzprz2: co? Tak myśli facet w wieku 33 lat? xD

Zastanów się jakie chcesz dać przesłanie loszkom? „Jestem fajnym luzakiem, z którym można się zabawić, nie muszę chodzić na co dzień pod krawatem” czy „Mogę być twoim tatuśkiem, mam kasę i pozycję, zapomniałem co to zabawa dekadę temu”
@wyjzprz2: Według mnie - nie warto. Jeżeli nie czujesz się w modzie męskiej dobrze, i co nawet ważniejsze - nie chcesz się lepiej czuć (bo Cię to zwyczajnie nie interesuje), to przy takich próbach będziesz się za kogoś/za coś przebierał, a nie dobrze ubierał. Wyjdzie dużo błędów i wyjdzie z tego efekt odwrotny niż oczekujesz...

Łatwo zmienić swój styl ale musisz to chcieć zrobić, takie półśrodki niczego dobrego nie zwiastują.
@wyjzprz2:

Czy warto ubierać się w stylu, którego się nie lubi i nie chce?


Nie, nie warto. Będziesz wyglądał źle jeśli nie czujesz tego stylu i nie czujesz się w tym dobrze.

Czy 33-letni mężczyzna ubierający się młodzieżowo nie wygląda komicznie i niepoważnie?


Wygląda. Nawet bardzo.

https://youtu.be/-F_ZKfgRcbY
@wyjzprz2: wg mnie warto ale nie aż tak ze skrajności w skrajność, zacznij cześciej nosić koszule, mniej rzeczy z kapturami i jakies skórzane buty ale nie jakies błyszczące tylko takie jakie ci sie podobają, kurtka tez jakaś stonowana żeby nie był to płaszcz szlachcica ale żeby tez nie była to sportowa kurtka dla alpinisty XD tak bym to widział, sam musze zacząć stosować takie zmiany ( ͡° ͜ʖ ͡