Wpis z mikrobloga

Widzę, że wielu oczekuje pierwszego strima Magicala po walce, więc postanowiłem Wam nieco ulżyć i dać Wam mały przedsmak tego, co nas czeka.
1. Kochani, nawet nie wiecie, jaki to ból, ale ja się nie poddam, nadal będę walczył o rodzinę
2. Rafonix frajer, opluł ratowników, JR NA CZACIE!
3. Obejrzymy sobie teraz walkę z komentarzem moim i Pezeta.
4. Ale jaką walkę będziecie oglądać? - SERIO?! Chlej dalej, nic już nie pamiętasz, pijaczko #!$%@?! - NJE! - Zamknij mordę, menelico!
5. Słuchajcie, byłem dobrze przygotowany na walkę, ale w moim kopnięciu była taka moc, taka siła, że kości nie wytrzymały.
6. Trener mi powiedział, że o wiele lepiej wyprowadzałem ciosy od tego frajera. Odwiedził mnie w szpitalu i mówił, że spokojnie bym #!$%@?ł Lordoze.
7. NIE PAL TU, SZMATO! Nie widzisz, że mam złamaną nogę?! Nic mnie nie wspierasz! Idź się umyć, bo #!$%@?!
8. A co Ci się stało w nogę, Dana?
9. Pezet, skocz do Żabki po czipsy i colę, ja zamówię pizze, kebaby i hamburgery. Zasłużyłem sobie, widzowie, nie wiecie, jak mnie to boli!
10. W szpitalu kazali mi być na czczo przed operacją, nie wiedziałem, co to znaczy i lekarze mnie cisnęli, że coś jadłem, a jadłem tylko czipsy, więc to nie posiłek! Widać było, że mi zazdrościli sukcesu. Jedynki na stronie szpitala!
11. Pezet, wyłącz tą wixe, chcę powiedzieć coś ważnego... Słuchajcie, ostatnio Rafonix robił picce na strimie, frajer #!$%@?! Ja pierwszy robiłem picce na strimie, wszystko musi odgapić! JR FRAJERA!
12. Mama, nie bij się z Jackiem, chcę opowiedzieć o gali.
13. Czemu wszyscy piszą "gruby out", jak nie chcecie, to nie musicie oglądać! Ja mogę wyłączyć i nie będzie strima!
14. Pezet, podrap mnie po nodze, ja nie mogę się ruszać.
15. A co Ty to masz na tej nodze, Dana?!
16. Akfkfwk akwkelgoakcsoapo djskawietnamfjao!
17. Masz rację, Jaca, #!$%@?łbym go, gdyby nie ta noga!
Więc nie musicie aż tak czekać( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz