Wpis z mikrobloga

Poniżej unikalny materiał z protestu nocoinerów przeciwko planom rozbudowy sieci Bitcoin. Padają w zasadzie wszystkie popularne argumenty, od marnowania energii po spisek służb i żydowskich elit.

TL:DW
Od 1:18 wypowiada się @Bitcoinator, który w sposób przejmująco fachowo wyjaśnił bitconiarzy w oparciu o rzetelne naukowe źródła oraz siłę autorytetów
3:02 @theromanpolan wskazuje na zagrożenia pochodzące z Chin
Od 6:22 bardziej wyważone stanowisko zajął @cypherpunkbtc, 43-letni elektryk-automatyk, którego mimo to kwestia bitcoina wyraźnie trapi, bo mocno się postarzał od martwienia się tym całym krypto

Od 0:08 samotny biały żagiel w tłumie, @cyberpunkbtc, jedyny merytoryczny i skupiony na samej technologii superbohater w tym towarzystwie. W powiewającej pięknie foliarskiej pelerynie, założonej stosownie do tej okazji, przejawia jedynie bardzo ostrożny optymizm co do szybkiego rozwoju sieci Bitcoin, prawdopodobnie wynikły ze zderzenia się z porażającą ilością foliarstwa wokół. Wyjątkowo nie striggerował się i nie rzucając #!$%@? na spokojnie odpowiadał na pytania reporterki.

Jeśli zauważyliście, że kogoś niechcący pominąłem, to dopiszcie poniżej wraz z prezentowanym stanowiskiem i momentem początku wystąpienia w materiale wideo.

#bitcoin #kryptowaluty #kryptoheheszki #kryptokomedia
NieRozumiemPoCoBlokczejnMusiBycMaly - Poniżej unikalny materiał z protestu nocoinerów...
  • 24
jest i autystyczny romek ze swoimi kekmemami.
@NieRozumiemPoCoBlokczejnMusiBycMaly: romuś poprzez wspieranie jedynie prawdziwego bitcoina bch spowodował spadek ceny z $20K do $6K niestety to mu nie wystarcza postanowił wykorzystać swój niezwykły talent graficzny do wyplenienia tej bitcoinowej zarazy. Kekhitla romuś miej litość nad nami.
@cypherpunkbtc: Nie wiem czy słuchałbym opowieści tego mitomana od klepania pierogów , teraz twierdzi , że pracował w 7 gwiazdkowej knajpie , a takich w UK nie ma , bo jest tylko 7 na całym Świecie i to w krajach arabskich

To już musi być kolejne stadium choroby psychicznej , jak widać emigracja nie służy naszemu magistrowi od kręcenia placków
@plaisant: I to jest jedyny wpis w którym ty czy reszta pajaców możecie do mnie napisać bo też was mam na czarnej

I skoro wszyscy to kto plusuje moje wpisy ? Ale dupa cię nadal boli z tego powodu i dobrze.

I co jest najśmieszniejsze nadal do mnie piszecie mimo , że mnie zablokowaliście , tak dupa boli ( ͡º ͜ʖ͡º)

oj oj oj oj oj