Wpis z mikrobloga

Jezeli kobieta nie byla w stanie zatrzymac dla siebie tego, co ma do zaoferowania najcennniejszego, czyli dziewictwa - nie jest ciebie warta.
Mowia ci, ze masz byc mily, uczynny, szarmancki, placic podatki, pozwalac kobietom na wszystko, nawet na mordowanie plodow. Ze musisz sobie zasluzyc zeby ja miec, byc "lepszym od innych".
Jestem lepszy, i co z tego?
Komu mloda dziewczyna najczesciej oddaje dziewictwo? Dobremu, ulozonemu chlopakowi, czy agresywnemu Sebie, ktory nawet sie nie usmiecha?
Potam taka "zraniona" dziewczyna ucieka do dobrego chlopaka, a ten ja przyjmuje z otwartymi ramionami. Nie badz tym chlopakiem. Nie badz frajerem.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
  • 27
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@3142042: A jak np. dziewczyna trzymała ten najcenniejszy według ciebie skarb (xD) dla chłopaka który byl dobry, wydawał się miłością jej życia, a okazał się np. damskim bokserem, to już według przegrywow jets stracona? XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jurek1127: Są ludzie którzy myślą w sposób opa
Straciła dziewictwo ze mną - porządna dziewczyna
Straciła dziewictwo z kims kogo kochala, ale nie ze mną - puszczalska suka
XD
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: Są ludzie którzy też wierzą w płaską ziemię, zwykle jednak nie warto nawet marnować na nich czasu ( ani Ty ich nie przekonasz do zmiany zdania , ani sama się w jakiś sposób nie rozwiniesz ).
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: jak nie-dziewica mi sie odda, to bede dla niej po prostu kolejnym bolcem, kolejnym narzedziem do zaspokajania potrzeb.
Jak dziewica mi sie odda, to znaczy, ze mi ufa, uwaza ze jestem najlepszy z najlepszych, a potem, do konca zycia, pamieta, ze to ja zmienilem ją z dziewczynki w kobietę.
  • Odpowiedz
@3142042: Albo będziesz kolejnym tamponem. W jej sercu będzie wciąż ten, któremu oddała się z miłości, mimo, że rzucił ją dawno temu. Ty będziesz "zamiast". Będzie się kochać z Tobą, ale będzie wyobrażała sobie tamtego. Będzie chciała to robić przy zgaszonym świetle i jeszcze będzie zamykała oczy, żeby nic nie psuło jej tego cudownego wyobrażenia. Będzie też prosiła Cię, żebyś nic przy tym nie mówił, tylko robił swoje.
  • Odpowiedz
  • 0
@3142042 >: jak nie-dziewica mi sie odda, to bede dla niej po prostu kolejnym bolcem, kolejnym narzedziem do zaspokajania potrzeb. Jak dziewica mi sie odda, to znaczy, ze mi ufa, uwaza ze jestem najlepszy z najlepszych, a potem, do konca zycia, pamieta, ze to ja zmienilem ją z dziewczynki w kobietę

. I tak się kończy czytanie książek i oglądanie filmów Kompletnie wypaczone spojrzenie na miłość i seks
  • Odpowiedz
@Buniu: aha, czyli zwiazanie sie z #!$%@? którą miało pół miasta to jest OK, ale żebym miał po drodze chociaż jedną dziewicę, to juz nie łaska?
  • Odpowiedz
  • 0
@3142042 a więc tak, po pierwsze nikt Ci nigdy tutaj nie odmówił dziewicy, ale to że musisz ja znaleźć i przekonać do siebie to zupełnie inna bajka
Dwa, fuj też nie chciałbym chociażby spać a co dopiero spotykać się z #!$%@? która mialo pół miasta ( _) ale
Trzy, kobieta która dziewicą nje jest ale nie uprawiala w życiu żadnych onsow i fbw nke jest w żadnym stopniu
  • Odpowiedz
@Buniu: argumentum at "hehe jestes niedojrzaly"
nie traktuj mnie jak dziecka. To ze masz inne poglady na seks to nie znaczy ze jestem gorszy.
Skad mam wiedziec ze dziewczyna nie uprawiala zadnych ONSow? Albo inaczej - w czym dziewczyna ktora uprawiala ONSy jest GORSZA od tej, która ich nie uprawiala? Jezeli uprawiala seks pozamalzenski, to nie ma znaczenia. Jezeli ja #!$%@? swedziala, ale miala glupia zasade, ze "to musi byc
  • Odpowiedz
  • 0
@glonstar potencjalnie jest nawet lepsza,jeśli chodzi o łóżkowe sprawy
@3142042 nigdzie nie użyłem tego jako argumentu tylko wspomniałem o tym, ale nie dziwię się że najbardziej odniosles się do tego xD
Przy Twoich skrajnych poglądach musisz szukać wśród katoliczek chyba że samemu uprawiasz seks jednocześnie szukając dziewicy bo jeśli tak to jesteś pan hipokryta
  • Odpowiedz
potencjalnie jest nawet lepsza,jeśli chodzi o łóżkowe sprawy


@Buniu: Nawet pod tym względem niekoniecznie, bo jeżeli wciąż jest zakochana w swoim byłym, to Ty jesteś tylko substytutem - robiąc to z Tobą wyobraża sobie tamtego. Pisałem o tym wyżej.
  • Odpowiedz
  • 0
@glonstar wlasnie przeczytałem, to też dość skrajne myślenie ale jakby się zastanowić nie takie rzadkie, ciężko jest mi odnieść się do tego bo Akurat takiej sytuacji nie miałem ani nie spotkałem się z nia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz