Wpis z mikrobloga

@neov: Pytanie to do czego Ci to potrzebne. Jak do zostawienia hulajnogi pod sklepem, by zrobić zakupy, to spokojnie wystarczy. Odkręcenie koła nie jest aż tak szybkie, by ktoś kombinował z tym przed wejściem do sklepu za dnia. Jeśli jednak planujesz zostawiać sprzęt na dłuższy czas, to sugerowałabym rozwiązanie z ulockiem i linką. A najlepiej po prostu nie zostawiać na dłuższy czas w łatwo dostępnym miejscu ;).
  • Odpowiedz
@neov: @Zaff:
Wczoraj też wertowałem sieć co tu kupić, aby zabezpieczyć xiaomi scooter pro co właśnie kupiłem. Uff, zeszło mi się parę godzin ;)
Ale w końcu wybrałem:
Zapięcie U-Lock Evolution LS DD
10.2 x 29.2 cm z uchwytem do roweru (002147_KRY)

... taki jak np. na tej aukcji:
https://allegro.pl/oferta/u-lock-kryptonite-evolution-ls-dd-uchwyt-3k-7890900525

Jedno z rzeczy co mnie przekonały, to ten długi łuk (29.2 cm), co, jak mi się wydaje, ułatwi sięganie do
Adaslaw - @neov: @Zaff: 
Wczoraj też wertowałem sieć co tu kupić, aby zabezpieczyć x...

źródło: comment_JbZ5TwHP60iY1F8PTUDkmFLV282KvQTR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Adaslaw: no tak, to jedyne co można zrobić. Ale na dłużej niż 20-30 min tak nie zostawiam, bo koło zdjąć to jest chwila moment. Na dobrą sprawę to najlepiej byłoby dospawać jakieś oczko...
  • Odpowiedz
@neov: Widziałem też, że ludzie przewlekają swoje kłódki, np. u-locki, między szprychami tylnego koła. Ale dla mnie to chyba zbyt pokraczne.
  • Odpowiedz