Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #licbaza #zwiazki
Witam serdecznie, nie wiem co robić i liczę na Waszą pomoc. Sprawa wygląda następująco: chodzę z taką jedną bardzo ładną dziewczyną, bardzo mi się podoba, nie tylko z wyglądu, bo jest bardzo inteligentna, porównując do innych dziewczyn w naszej klasie. Wydaję mi się, że też się jej podobam, są na to pewne dowody. No i tak, zasada mówi nie bierz dupy z własnej grupy, no i jednak trochę prawdy w tym jest, bo jednak jak nie wyjdzie to będę ją widzieć przez cały czas itd itp., każdy wie o co chodzi. Tak więc, czy czekać do 3 klasy i wtedy zaprosić ją gdzieś do restauracji itp, a później jak jakoś tam będzie to zaprosić na studniówkę, a dalej niech się dzieje. A teraz z nią tylko tak normalnie rozmawiać jak kolega z koleżanką. Czy jednak od razu w pierwszej klasie ją zaprosić gdzieś itp., bo jednak taka ładna to za chwilę se znajdzie kogoś, ale skoro jej się podobam to może poczeka, a mogę też się jej znudzić. Tak wiem za dużo myślę o tym co może się stać, ale tak już mam xD. Z dodatkowych informacji to chodzę razem z nią i jeszcze z kilkoma osobami co tydzień pograć w siatkówkę, więc często ją widzę i często ze sobą rozmawiamy.
Z góry dziękuję za pomoc i życzę miłego wieczoru.
  • 12
@Asterling na razie zauważyłem, że jak mówię dobra słuchajcie opowiem historie co się dzisiaj stało czy coś takiego wiadomo o co cho, taka smiszna historia, to zawsze na samym początku ona wymieni się spojrzeniami ze swoją najlepsza przyjaciółka i zaczynają się tak do siebie dziwnie uśmiechać xD. Z jednej strony spoko, może uważa że jestem zabawny czy coś takiego, albo z drugiej może uważać mnie za debila, ale raczej nie bo by
@Asterling ogólnie plan mam taki, żeby dużo z nią rozmawiać w szkole itd, bardziej się poznać itd., przy tym uważać żeby nie wpaść w fz xD, a później w 3 klasie, jak będę miał ogromnego farta i będzie jeszcze wolna xD, to podbije czy by nie chciała gdzies pójść na spotkanko i #!$%@? xD