Wpis z mikrobloga

Takie nubskie pytanko mam. Potrzebuję kupić sobie nowe traki i o ile indyki czy thundery jako tako kojarzę, bo ciągle się gdzieś przewijają i jakiś filmik z porównaniem widziałem nawet, to reszta - tensory, venture, jakieś ace trucks - nic mi to nie mówi właściwie. Warto się na nie oglądać? Czym charakteryzują się traki tych innych firm? Gdzie można coś poczytać o nich więcej?
#deskorolka #pytanie #pytaniedoeksperta @saper_vodiczka pomożesz? xd Ty tu jesteś mirkowy proł skejter
Zoxico - Takie nubskie pytanko mam. Potrzebuję kupić sobie nowe traki i o ile indyki ...

źródło: comment_4wi9ld3O0ANO6W4WS5447QPucn9deBwY.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Zoxico tensory-dziwne trochę są, wersja low jest za niska, gumki mają kiepskie. Venture-niby dobre trucki, ale ostatnio zdarzył mi się komplet z krzywo nawierconymi dziurkami-zniechecilo mnie to do nich ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ace-nie miałem ich, to dość nowa firma, ciężko mi coś powiedzieć.

Najlepsze opinie mają Independenty, Thundery troszkę gorsze, ale też niezle. Venture-tez miały dobre opinie, ale sporo osób podobnie jak ja zauwazylo spadek jakości.

https://youtu.be/TDDjHQ2mfBE
  • Odpowiedz
@saper_vodiczka: :D podziękował. Wiedziałem, że mogę na ciebie liczyć xd Gościa kojarzę - u niego oglądałem właśnie między innymi porównanie indyków do thunderów. Postaram sie independenty jakieś kupić (hollowy chyba wezmę jak nie będą mega drogie), tylko muszę ogarnąć gdzie będzie mi się najbardziej opłacać :)
  • Odpowiedz
@saper_vodiczka: będę czekał i obserwował :) a jak nic wcześniej nie będzie to chyba faktycznie w black friday kupię. Z drugiej strony zaraz mam urodziny, to może ktoś mi sprezentuje xD
  • Odpowiedz