Wpis z mikrobloga

Nie żałuję 19 zł na PEJ PEŁ WJU. Gala dużo lepiej zorganizowana niż ostatnio, wyglądało to naprawdę profesjonalnie. Kupiliśmy z ziomkiem po 4 browary na łeb i czipsy, co niewątpliwie jeszcze bardziej ulepszyło odbiór gali.
Krótkie podsumowanie walk

Lupa vs. Kasti
Emocji mi to jakoś dużo nie dało, bo ani jednego, ani drugiego nie znam, jednak Kasti pozytywnie zaskoczył.

Waluś vs. Czapi
Moim zdaniem niepotrzebna walka na tej gali. Oni tam ledwo oddychali i dynamika walki przez to była średnia dość, poza tym tak jak wyżej nie mam pojęcia kto to.

Walka bliźniaków
Fajnie, dynamicznie, aż za dynamicznie, szło dostać oczupląsu xD

Ambroży Multipla vs. Bystrzak
Beka z wykopków, którzy obstawiali na Bystrzaka xD Frajerii może i jest atencjuszem, ale ewidentnie miał więcej do zdobycia i chęć złapania "fejmu" chyba tutaj dała mu kopa motywacyjnego (aha no i pewnie przedtreningówki też pite były ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Pała życiowa vs. Adbuster
SZCZEKA MI WYPADŁA XD Ozdupka pokazał, że jest pałą życiową, bo jak tylko szczęka wypadła, stwierdził, że już nic nie musi robić i będzie czekał, aż sędzia to przerwie, no ale wyszło jak wyszło. AdBuster ewidentnie naćpany lub niespełna rozumu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BONUS BGC vs. Ztrollowany
Kolejny raz beka z wychodków, stawiających na zwycięstwo Bonusa xDDDD Typ jest ewidentnie upośledzony, ma większe problemy z kondycją od Ztrollowanego, no i widac było, że Ztrollowany ładnie się przygotował, dzięki czemu efektywnie i efektownie załatwił "legendę internetu" xD

Polak vs. Malczyński
Moim zdaniem bardzo wyrównana walka i nie powiedziałbym, że Malczyński wygrał. Powinna była być dogrywka, lub zrobić status walki nierozstrzygniętej czy coś. Jedyna walka na pełny dystans tak btw, i chyba tutaj było najwięcej sportu.

Lordoza vs. Tuczenko
Walka dwóch najbardziej memicznych patostreamerów również stała się wielkim memem. Szkoda, że trwało to tak krótko, no i de facto Tuczenko przegrał z powodu kontuzji. Ciężko cokolwiek o tej walce powiedzieć, bo po prostu wyglądało tak jak kara boska dla Tuczenki i mana z niebios dla Rafona, który wjechał w wielkim stylu. Powinien teraz dalej siedzieć w Fame MMA, żeby móc wrócić do dawnego trybu życia imo. Mam nadzieję, że na trzeciej gali zestawią go z kimś w jego wadze, żeby zobaczyć jego skill sportowy.

@FAMEMMA DZIĘKI ZA ZAJEBISTĄ ROZRYWKĘ, ALE NA PRZYSZŁOSĆ NIE ZAPRASZAJCIE TAK #!$%@? MUZYKÓW.
Young Multi jeszcze ujdzie, ale to co było wczesniej jakieś BanderaXJames Hedfield to asłuchalne totalnie.
Na trzecią galę zróbcie walki wykopek vs. youtuber, walkę kobiet i znajdźcie Rafonixowi odpowiedniego przeciwnika (dla mnie Rafonix vs. Rafatus byłoby spoko), a będzie wam dane bogactwo. Mam nadzieję, że również Ozdupka vel. Pała Życiowa zawalczy wreszcie z Polakiem.
#famemma #patostreamy #boxdel #rafonix #danielmagical
  • 10
  • Odpowiedz
@Xardds: Nie żałuję że oglądałem letlansmisje a nie PEJ PEŁ WJU. Gala dużo lepiej zorganizowana niż ostatnio, wyglądało to naprawdę profesjonalnie. Kupiliśmy z ziomkiem po 4 browary na łeb i czipsy, co niewątpliwie jeszcze bardziej ulepszyło odbiór gali. Coś jeszcze?
  • Odpowiedz
@Xardds: moim zdaniem bystrzak zrobił błąd, że nie próbował jakoś klinczować tylko brał wszystkie ciosy na siebie, mógł się do niego „przytulić” i uspokoić trochę walkę
  • Odpowiedz
@Xardds: Nie rozumiem tylko po co ten cudzysłów z legendą internetu przy Bonusie. Bezsprzecznie jest tą legendą, niezaleznie od wyniku wczorajszej walki.
  • Odpowiedz
@Xardds: Dla mnie wyglądało to mało profesjonalnie, jakiś koleś porwadzący z kartonem na głowie? Koleś na widowni w okularach i z białbym czyms na głowie jak ku klux klan, do tego fatalna oprawa muzyczna.
  • Odpowiedz