Wpis z mikrobloga

A ja uważam, że Adbuster zwyczajnie nasrał na tą "powagę" tej gali, wyśmiał to wszystko na swój sposób, wyśmiał swojego przeciwnika który prawie się popłakał z powodu błędu sędziowskiego i przegranej walki. Hoffman tam nie pasuje, bo on wie że walczy o pietruszkę w porównaniu do innych którzy te walki traktują jak walka na śmierć i życie, a to ma być po prostu show.
#adbuster #famemma #patostreamy
  • 19
  • Odpowiedz
@Norivotget: Myślę, że dla Ozdoby różnica wiekowa nie ma znaczenia. On teraz wywęszył szansę na "wybicie" się i płynie na fali. Nie ważne co mówią, ważne że w ogóle mówią. On jeszcze mi tam pasuje.
  • Odpowiedz
@erixon: E, dla mnie to pajac bez pomysłu na życie. Jakoś to jego "pozytywne spojrzenie na świat" przypomina mi mnie jak miałem 16 lat, chciałem ruchać laski i mieć atencje na naszej klasie.
  • Odpowiedz
@Norivotget: Najwidoczniej to taki nieudacznik, że wpisuje się w przysłowie: tonący brzytwy się chwyta.

@nadwiczek: Niepotrzebne zachowanie. Poza tym w ostatnim zdaniu wypowiedzi ogarnał się, zmienił ton na poważny, przeprosił go i wyjaśnił że to nie jego wina.
  • Odpowiedz
@Norivotget: Adbuster powiedział "Jeśli czujesz się urażony to przepraszam, ja nie decydowałem, wszyscy wiedzieliśmy że to sędzia przerywa walkę, a nie zawodnik"
  • Odpowiedz
@Norivotget: Ciężko stwierdzić. Przed tym wyszły 2 solidne kolanka. Jest ruch ręką przy szczęce, ale wydaje mi się że jest przypadkowy i spowodowany nagłym obrotem/wyrwaniem się Ozdoby, bo on dociskał Marka do klatki, ale odpuścił i pewnie poszło po szczęce. A że stracił dech po takim uderzeniu, spanikował, chciał nabrać oddechu buzią to szczęka się wsuneła i wypadła. To jest moja hipoteza
erixon - @Norivotget: Ciężko stwierdzić. Przed tym wyszły 2 solidne kolanka. Jest ruc...

źródło: comment_IREzyTZqocZErKXXdqTxbBWsA4lydpf4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@erixon: Wiesz, nie jestem żadnym znawcą, ze sportem mam wspólną tylko siłkę, a nie sztuki walki, więc może i masz rację.
Ale jak pisałem, jak ozdoba dusił na początku adbustera, to wyglądało to dość nieciekawie.
  • Odpowiedz
  • 1
Jeżeli jest akcja to sędzia nie przerwie walki mimo utraty ochraniacza.. Dopiero jakby była sytuacja neutralna to może a to duszenie Ozdoby to nic tam nie wchodziło tylko bez sensu się pompowal.. Znowu przegrał i płacze jak 6latek
  • Odpowiedz