Wpis z mikrobloga

Moje zdanie podsumowujące.
1. Polak i Malczyński - zdecydowanie najlepsza walka wieczoru.
2. Ozdoba i AdBuster - jakieś nieporozumienie i pajacerka ze strony AdBustera. Sędzia nie widział czerwonej szczęki Ozdoby który po jej wypadnięciu dostał jeszcze 3 strzały a prawie przeźroczystą Ztrolowanego od razu zobaczył. Na pierwsze gali AdBuster jako jednostronny komentator a teraz pajacerka jako zawodnik. Szacun dla Ozdoby i szkoda, że tak wyszło.
3. Magical i Rafonix - wielki niedosyt, w tej walce chodziło o danie sobie po mordach a nie samo zwycięstwo. Dodam, że Magical sam sobie złamał nogę o Rafonixa...
#danielmagical #rafonix #famemma
Valak - Moje zdanie podsumowujące.
1. Polak i Malczyński - zdecydowanie najlepsza wa...

źródło: comment_bDMOhWq7YEZabUK25TOCFy6IVX3VFHkL.jpg

Pobierz
  • 13
@Balwanek_i_platki_sniegu:
Bonus vs Ztrolowany - więcej chodzili niż się bili.
Kasti vs Lupa - walka z doskoku dla Lupy, gdyby był Krycha to liczyłbym na podobne emocje co u Polak vs Malczyński.
Bliźniaki - po wejściu i popisówie Tyburskich było widać co się stanie, bliźniacy Kluk trochę się zapuścili od czasów Warsaw Shore.
Waluś vs Czapi - strongmani na emeryturze ale fajnie było zobaczyć takich byczków.
Ferrari vs Bystrzak - walka
Valak - @Balwanekiplatki_sniegu: 
Bonus vs Ztrolowany - więcej chodzili niż się bili...

źródło: comment_Fe3QgI9xOSvkcxkd0lx4l6ESZdRYHtQk.jpg

Pobierz
@Valak: Jasne wieczne placze ozdoby nie sa niczym usparwieliwione i soczyste "#!$%@?" od widowni mu sie nalezalo tyle ze szczerze mowiac w tym przypadku znacznie bardziej nalezlalo sioe ad-#!$%@?-busterowi za jego zachowanie, od ktorego o dziwo(sam nie wierze ze to psize) wiecej klasy pokazal rafon, ktory przyznal ze ma szacunek do grubego ze zawalczyl ale konflikt trwa bez pajacerki na poziomie uposledzonego gimnazjalisty.
@Ov4m: AdBuster był taki pewny wygranej i czuł się pewnie ale zauważyłem, że jak Ozdoba w niego wleciał i dostał trochę na ciało i gdy sędzia doskoczył już był taki "Koniec, wygrałem, blablablabal nie słyszę, szczęka, wygrałem." Dla mnie to było strasznie dziwne, że był tak jakby zbyt szybko za zakończeniem i brakiem dyskusji. Moim zdaniem skoro tak traktował Ozdobę z góry to powinien dać mu wstać, założyć tą szczękę i
Poczytajcie przepisy jak to wygląda potem komentujcie do momentu jak toczy się akcja to sędzia nie przerwie przecież by to było wykorzystywane ktoś dostaje #!$%@? wypływa szczękę I ma druga szansę. Ozdoba placzek
@Valak: Tez masz racje ciezko upuscic zla krew w ciagu 10s walki, ale nie wykluczam tez ze rafon dobrze wiedzial ze ta wygrana to dla niego byc albo nie byc na yt stad chec napedzednia konfliktu.

Co do adbustera mnie tez to zdziwilo ze tak szybko chcial zakonczyc walke tym bardziej ze sam fizycznie bardziej przypominal niedozywionego pacjenta z gastroenterologii niz fightera.