Wpis z mikrobloga

Nie dziwię się, że włodarze KSW trzęsą portkami i wyśmiewają FAME MMA. Bo ta pajacerka jest ciekawsza i daje więcej rozrywki. Wiadomo, ze KSW ma większe plecy, więcej kasy lepszą promocje i nigdy nie zostaną przebici przez tak małego gracza. Jednak ja osobiście wolałbym wydać 50 na FAME MMA niż jakikolwiek grosz na KSW.
#famemma #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
@stefan_1971: interesuje się mma od dłuższego czasu, sam mam jakiś tam epizot w takich sportach. Na prawdę to co robi KSW w ostatnim czasie nie porywa. Może się trochę już wypalili?
  • Odpowiedz
@stefan_1971 ja większości nie znam tak jak w ksw, w ogóle obijanie mordy średnio mi się podoba, ale dla beki fajnie coś takiego obejrzeć i myśle głównie tacy ludzie plus fanatycy tych gónoyoutuberów to oglądąją. Pasjonaci MMA idą na ksw
  • Odpowiedz
@turtelian: wiadomo, ale ludzie idą za kasą. Więc gdyby Fame MMA miało budżet KSW to by byli bardziej rozpoznawalni zawodnicy,. Kto wie może za jakis czas będą się bić aktorzy, muzycy itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowakoww nie sadze, chyba że gówno artyści.

Ja poza bonusem i magicalem nikogo nie kojarzę z tego całego fame.
Do tego tak naprawdę to jest wypaczenie idei mixed martial arts, bo tutaj nikt nie ma żadnego przygotowania ani historii w jakimkolwiek "arts". Cała idea to przeniesienie #!$%@? z pod remizy do oktagonu, a nie clash różnych sportów walki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nowakoww w nazwie ma MMA i walka jest w oktagonie, zawodnicy się biją, nawet używają podobnych rękawic.
Czy chcesz czy nie, jest to podpięcie się pod popularność sztuk walki i jedzie na jednym koniu. Z tym że to są zwykli ludzie, a całość bardziej przypomina scenę walki z 22 jump street(gruby vs córką gangstera) niż prawdziwa walkę.

Te walki będą oglądać tylko fani zawodników, bo oni nie stali koło prawdziwych freakow jak
  • Odpowiedz
@BaRi: Według mnie też nie osiągną takiego sukcesu, ale 2 w PL mogą być na pewno (jak już nie są). Jednak tak psioczysz na ich walki i bronisz KSW, a tam freaki były podobne i sprzedały niejedna galę. Jadą na popularności tych osób i wystarczy, ze uda im isę skłonić do walki coraz to popularnieszych by wypływać na szersze wody.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nowakoww KSW nie bronie, i nie oglądam już od paru gal. To czysta prawda że jadą na freakach i na ich popularności.

Nie mówię że fame nie ma drugiego miejsca i jeżeli namówią znane osoby to faktycznie może to być ewenement na skalę światową(nie śledzę na bieżąco czy coś takiego miało już miejsce). I potencjał faktycznie moze być niewykorzystany. MTV kiedyś miała taką wersję animowanego wrestlingu z gwiazdami :p.
  • Odpowiedz