Wpis z mikrobloga

@Arturian: xD nie przedstawiles zadnego absurdu, bo kobiety roznia sie od mezczyzn w aspekcie doboru partnera. Kobiety sa hipergamiczne i poszukuja lepszych od siebie samcow (lepszych pod katem pakietow, ktore wymienil @scotieb: ) mezczyzna zas szuka partnerki, ktora wydaje sie mu atrakcyjna (atrakcyjnosc z meskiego punktu widzenia swiadczy o zdrowiu, a co za tym idzie - jest znakiem, ze dziewczyna urodzi mu zdrowe dziecko) i tylko na tym mu zalezy.
@Baitka: Przedstawiles kryteria doboru a temat o milosci. User przedstawil tutaj teze, ktora mowi ze milosc powstaje w wyniku pozycji spolecznej.
To zbyt upraszczajace bo aspektow jest w #!$%@?. Mozesz byc biedakiem i zrobic lasce sieczke w glowie.
Wiadomo, ze anon smiec ze stylem zycia wykop, gaming, faping tego nie dokona i jeszcze ma marzenia zeby laska za to go kochala ze gra w gry i zlapal pokemona telefonem. No beka.
@Arturian: no tak tu nie ma reguly, mozesz byc biedakiem a pomimo tego zdobywac kobiety jak zly - ale musisz rekompensowac brak pieniedzy innymi „pakietami” np. bedac uber przystojnym albo posiadajac tzw. aure artysty xD mozliwosci jest wiele, ale w kazdym razie swiadczy to o tym, ze kobieta #!$%@? sie nie per se w osobie, a w pewnej okreslonej cesze/pozycji itp.
@Baitka: ale te pakiety to rzeczy skladajace sie na osobowosc. Wiadomo, ze laska moze kochac Twoje poczucie humoru, umiejetnosci lozkowe, opiekunczosc. Anon po prostu podal cechy, ktore maja sluzyc za usprawiedliwienie jego nieporadnosci.
Ja jestem cudowny ale laski to szmaty, materialistki.
@Baitka: poznalam troche dziwnych ludzi i chodzilam na rozne dziwne rozwojowe wasztaty. Nic mnie jednak tak bolesnie nie nauczylo jak dzialaja ludzie dopoki nie poznalam jedynego takiego mężczyzny, ktory z kobietami robil co chcial - przy nim wszystkie byly jak bezwolne szmaciane lale. Posiadl kazda z kobiet, ktora akurat upatrzyl nawet jak musial drazyc sprawe calymi tygodniami czy miesiacami. Od kawki do kawki. Upatrywal sobie trudne sztuki, fajne, ulozone dziewczyny w