Wpis z mikrobloga

Mirki, wczoraj (9.10.2018) około godziny 15:15, pewny kierowca prawie zabił moją żonę, matkę mojego syna. Na drodze S8 w stronę Wrocławia (na wysokości łącznika A4 z S8) wjechał w nią autem na angielskich blachach spychając auto na bariery energochłonne. W zeznaniach powiedział, że ktoś na nim wymusił pierwszeństwo i ratował się wjeżdżając w moja żonę. Policja mimo ogromnych szkód nie stwierdziła winnego, bo jest nim „ktoś” lub kierowca „Anglika”. Sprawa ma trafić do sądu i będzie niestety ciągnąć się miesiącami albo latami. Szukam świadków zdarzenia, którzy pomogą w ustaleniu sprawcy wypadku. Liczę na sile wykopu i pomoc w sprawie (,). #wypadek #csiwykop #pomocy
  • 22
  • Odpowiedz
@kapewu to byłoby idealne, ale jeżeli ktoś by za nimi jechał i to nagrał to raczej przy zatrzymaniu się w celu udzielenia pomocy by został z tym nagraniem :/ A tak swoją drogą, ktoś się zatrzymał, zostali może jacyś świadkowie?
  • Odpowiedz
@ZajebistyDuda: zatrzymały się osoby dopiero po kilku minutach od zdarzenia (nie jest łatwo zatrzymać się na drodze szybkiego ruchu która w tym fragmencie ma 4 pasy). Podobno dwie osoby, które widziały wypadek zadzwoniły na policję i złożyły zawiadomienie o wypadku, udzielając przy tym wstępnych informacji, które potwierdzają, że jesteśmy poszkodowani i jednocześnie zaprzeczają o udziale „ktosia” w zdarzeniu. Właśnie dlatego policja nie wydała decyzji wskazującej winnego, bo jest nim „ktoś” lub
  • Odpowiedz
@kapewu nie rozumiem tego systemu, skoro 2 osoby dzwoniły i potwierdzały wersję wydarzeń żony, to zamiast tylko słowu przeciw słowu są 3 słowa przeciw jednemu+nie ma dowodu że to zrobił z tego powodu. A z żoną wszystko ok?
  • Odpowiedz
@ZajebistyDuda: naruszony kręgosłup w odcinku szyjnym plus dużo stresu i płaczu. Szczęście w nieszczęściu, że tak to się skończyło, bo mogło o wiele gorzej... auta wyglądają tragicznie.
  • Odpowiedz
bardzo ważna informacja. Gdyby nie był matką twojego syna to co by to zmieniło?


@Primusek: jeśli już nie brać pod uwagę emocji a jedynie sucho to przeanalizować to jednak gdyby nie była matką to nie osierociłaby dziecka (np łatwiej sobie później życie ułożyć na nowo itd)
  • Odpowiedz