Wpis z mikrobloga

jak taki ktos moze wogle istniec publicznie? przeciez ona nie czuje zadnej skruchy XD to w koncu sady sa jakie? baba normalnie dostala wyrok i jeszcze sie glupio smieje jakby nic sie nie stalo XD naprawde takie smieszne byc skazanym? jaki spor? wyrok sadu sporem? wyrok to wyrok.
przeprasza mieszkancow ze znalezli sie w sytuacji a nie za to ze poswiadczyla nieprawde XD
#lodz #zdanowska
a.....m - jak taki ktos moze wogle istniec publicznie? przeciez ona nie czuje zadnej ...
  • 26
  • Odpowiedz
jaki spor?


@acctim: Też nie wiem jaki, już dokładnie wskazano że może kandydować i pełnić funkcję. Tylko tekst pokazujący to był długi, nie dziwię się że mało kto przeczytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xune: mnie nie interesuje czy moze kandydowac. ona sie nadal nie poczuwa do winy. dostala wyrok i nadal uwaza ze jest niesprawiedliwy. spiera sie z niezawislym sadem i kwestionuje go. to jest jakis zart jak ktos taki moze funkcjonowac publicznie.
  • Odpowiedz
@acctim: nie znasz zasady "nigdy się nie przyznawaj" ? Normalnym podejściem byłoby przyznanie się do niegroźnego ale jednak wykroczenia skrabowego, ale odzew medialny byłby jaki byłby ,a być może większości ludzi to nie ruszy bo w Łodzi nie ma innych poważnych kandydatów, boimy się kolejnego Kropiwnickiego tfu
  • Odpowiedz
@Krisu_7: no znam no ale kurde dala by jakies pieniadze na dom dziecka, wytlumaczyla by ze kredyt splacila itp a ta baba normalnie smieje mi sie w twarz. to jest cyniczne

usuwam chamskie bla bla pis bla bla
  • Odpowiedz
@acctim: Ta kobieta to najlepsze co spotkało Łódź od upadku komuny. I chyba większość mieszkańców tak uważa skoro ma trzykrotnie większe poparcie niż drugi z kandydatów. Przy tym poświadczenie nieprawdy, żeby mąż dostał kredyt (który spłacił xD) jest niczym.
  • Odpowiedz
@acctim: Dzięki niej Łódź przestała być dziurą w dupie. Dodatkowo co chwilę powstają jakieś inicjatywy i akcje społeczne. Najczęściej powtarzający się argument przeciw niej to "HURR DURR WSZĘDZIE REMONTY, KORKI DURR". Najlepiej nic nie remontujmy, jeździjmy po tych dziurach do śmierci.
  • Odpowiedz