Wpis z mikrobloga

  • 46
#rozdajo
Nudzi mnie moja praca, zasiedziałem się 10 lat i staczy dorabiać kogoś, otwieram swoje, firmę meblarską, meble pod wymiar itp. I szukam nazwy+(hasła reklamowego) która będzie chwytliwa, bo reklama trafi na kilka autobusów miejskich w różnych miastach i na reklamy stacjonarne, dla osoby, z której nazwy skorzystam przewiduje 1l. Bimberku czystego o jakości przebijającej każdą wódkę sklepową oraz 1l whisky też własnej produkcji, wyślę na mój koszt, chyba że Siedlce/okolice, jak będzie nazwa która mnie rozbawi może nagroda extra literek czystego dodatkowo poza konkursem :)
  • 84
  • Odpowiedz
@slayaa na drewnie nie zrobią Ci się guzy od wody a płyta wystarczy, że na okleinę uszkodzoną i trochę wilgoci złapie to już sklejka jest bardziej wytrzymała zwłaszcza ta szalunkowa a płyta wiórowa to syf straszny. Poczytaj sobie jak to jest robione jest taka firma w Polsce KRONOPLAST. Wszędzie gdzie mają lub mają mieć zakłady tam mieszkańcy protestują bo nie da się oddychać od tego syfu. A drewno jest czyste i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slayaa: Do tego gdybys kiedys rozwinal firme, to mozesz calkiem ciekawy salon meblowy/pokazowy urzadzic, ktory bedzie pieknie wspolgral z nazwa i logo
  • Odpowiedz
@slayaa: Hardkorowy Sklep Meblowy i haslo, ze podejmiesz sie wykonania kazdego, nawet najbardziej hardkorowego (wymyslnego czy skomplikowanego) zamowienia jako fachowiec z wieloletnim doswiadczeniem, a iloletnim to sam wiesz najlepiej ;)
  • Odpowiedz